kjsdsf
 
Подробнее Запомнить город


Хор имени Г. Веревки. Рождество идет по миру

11.01.17 Концерт
размер текста:

Концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки "Різдво іде по світу"

Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки вперше презентує великий святковий концерт "Різдво іде по світу".

В його програмі оригінальне виконання етнічно-фольклорних композицій в поєданні з вокально-хореографічнми сценами, в яких народні мотиви вдало синтезуються із сучасними прийомами композиторського письма та аранжування.

Прозвучить не тільки легендарний "Щедрик", а й найкращі різдвяні пісні інших народів світу. Завдяки сучасним декораціям та відео-ефектам, гості концерту поринуть в справжню різдвяну казку.

Існує дуже добра традиція в ці святкові дні – ходити в гості з колядою. Тож Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки запрошує усіх приєднатися до неймовірної події – концерту «Різдво іде по світу» і заколядувати разом, поринувши у світ вокальної та танцювальної культури України.

Глядач гарантовано отримає гарний настрій та позитивні емоції. А це дуже важливо, адже з Вашими щирими почуттями, до Вас в дім прийдуть Господні благословення, мир, радість та любов.

Хор Верьовки – найбільший український професійний хоровий колектив, який з 11 вересня 1943 року тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське музичне мистецтво. 

Место проведения: Октябрьский дворец, ул. Институтская, 1;
Время:10 января 2017 - 11 января 2017, 19:00.

МинПром

 

 

 


Комментарии
комментариев: 0

загрузка...


Статьи культуры
20.02.17, Мария Рубан
Известный актер рассказал о своем приезде в Украину и о детских воспоминаниях об Одессе.
20.02.17
Сразу после Масленицы, в понедельник 27 февраля, стартует Великий пост.
20.02.17, Елена Кравцун
Барри Дженкинс о воспитании чувств.
20.02.17, Роман Должанский
Последняя комедия Мольера в постановке Михаэля Тальхаймера.
20.02.17, Татьяна Кузнецова
Начался балетный конкурс "Золотой маски".
19.02.17, Валерия Серова
В реабилитационном центре для детей ожили Карслон, летящий Мюнхгаузен и уставший от борьбы с мельницами Дон Кихот.
19.02.17, Макаренко Анна
За 60 лет студенты ХНАДУ создали машину-карандаш и авто из крыла самолета.
17.02.17
Украинская певица Екатерина Бужинская покрестила новорожденных двойняшек в Свято-Пантелеймоновском соборе, который находится в пригороде Киева, в Феофании.
17.02.17
В третьем полуфинале мы услышим – Singing pants, O.Torvald, Anastasia Prudius, Виталия Козловского, KADNAY, MELOVIN, Green Grey и Vivienne Mort.


Жми «Нравится» и получай самые свежие новости портала в Facebook!