ВПЕРШЕ: міжнародна виставка з Києва приїжджає в Запоріжжя

Точка зору

Що? Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної галузі MiningWorld Ukraine

Де? Виставковий центр «Козак-Палац» (вул. Перемоги, 70б)

Коли? 8-10 жовтня 2019

Caterpillar, Hitachi, Komatsu, Liebherr, БЕЛАЗ, Doosan, JCB, Scania, Iveco, Sandvic, METCO, Deutz – ці бренди відомі навіть далеким від добувної промисловості українцям. Техніка і технології цих індустріальних гігантів, а також ще 100 виробників із Німеччини, Чехії, Швеції, Італії, Великобританії, Китаю, Польщі, Угорщини, Білорусі і, звичайно, України, вперше будуть продемонстровані спеціалістам ключових добувних підприємств Запоріжжя та інших індустріальних регіонів.

Проведення MiningWorld Ukraine’2019 цього року в Запоріжжі не є випадковим: навколо трикутника, який утворюють Запоріжжя, Дніпро та Кривий Ріг, знаходяться найбільші промислові агломерації України – Кривбас і Донбас. Придніпровський економічний район є центром гірничодобувної, металургійної, енергетичної і машинобудівної промисловості, а також районом присутності індустріальних гігантів.
Техніко-технологічне оснащення – ключова умова ефективності індустріального підприємства. Саме сучасні технології, обладнання і спецтехніка для видобутку, переробки і транспортування корисних копалин мають вирішальний вплив на економічні показники добувного підприємства: обсяги виробітку, асортимент продукції, дохід від реалізації промислової продукції і т.п. Тому для виконання економічних планів технічні спеціалісти – від технічного директора, головного інженера, енергетика, геолога, маркшейдера і до спеціаліста з матеріального забезпечення – мають знати про наявні новинки обладнання і мати змогу порівняти пропозиції різних постачальників. Організатори очікують побачити на виставці 3000 керівників та фахівців з Придніпровського економічного району та інших гірничопромислових регіонів країни та зарубіжжя.
На виставці будуть представлені: кар'єрна спецтехніка і обладнання; гірниче машинобудування; бурова, прохідницька, подрібнювально-сортувальна техніка, інструмент; технології пошуку, розвідки, видобутку корисних копалин; машини та обладнання для переміщення і транспортування сировини; електрообладнання; запчастини, ГТВ, мастила; системи автоматизації процесів; безпека і екологія гірничих робіт, а також спецтехніка для дорожнього та промислового будівництва.
Великий внесок в обізнаність технічних спеціалістів робить ділова програма: конференції, тематичні засідання фахівців, круглі столи, присвячені актуальним питанням важкої промисловості. Традиційно 8 жовтня відбудеться Форум надрокористувачів за участю голови Державної служби геології на надр Олега Кирилюка. Вперше буде підбито підсумки конкурсу «Кращий надрокористувач України».
Захід проходить за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Державної служби геології та надр України, Запорізької Торгівельно-промислової палати, Всеукраїнської Спілки виробників будматеріалів України. Організатором події є виставкова компанія України – ДП «Прем’єр Експо» (ITE Group PLC).

Офіційний сайт заходу www.miningworld.com.ua.




Добувна галузь України на карті світу

Відповідно з звіту World Mining Data 2018 зробленого на замовлення МОК Всесвітнього добувного конгресу (World Mining Congresses) Україна із обсягами видобутку 96.9 млн. т займає 27 місце в світі за обсягом видобутку корисних копалин.

Залізо і феросплави

7 місце з видобутку заліза: 40 млн. т і 2.6% світового ринку (після Австралії, Бразилії, Китаю, Індії, Росії та ПАР)
8 місце з видобутку марганцю: 492 тис. т і 3.2% світового ринку (після Австралії, Бразилії, Китаю, Габону, Гани, Індії та ПАР)
6 місце з видобутку титану: 340 тис. т і 4.9% світового ринку (після Австралії, Канади, Китаю, Мозамбіку і ПАР)

Кольорові метали

2 місце з видобутку галію: 10 т і 5.2% світового ринку (після Китаю)
5 місце з видобутку германію: 1 т і 0.8% світового ринку (після Китаю, Японії, Росії та США)

Нерудні корисні копалини

12 місце з видобутку бентонітової глини: 220 тис. т і 1.4% світового ринку (після Бразилії, Китаю, Чехії, Німеччини, Греції, Індії, Ірану, Японії, Росії, Туреччини і США)
8 місце з видобутку графіту: 12 тис. т і 1.1% світового ринку (після Бразилії, Канади, Китаю, Індії, КНДР, Мексики і Росії)
6 місце з видобутку каоліну: 2.3 млн. т і 6% світового ринку (після Китаю, Чехії, Німеччини, Індонезії, США)
9 місце з видобутку цирконію: 29.3 тис. т і 2.1% світового ринку (після Австралії, Китаю, Індонезії, Кенії, Мозамбіку, Сенегалу, ПАР, США)

Горючі та енергетичні корисні копалини

14 місце з енергетичного вугілля: 25 млн. т і 0.5% світового ринку (після Австралії, Канади, Китаю, Колумбії, Індії, Індонезії, Казахстану, КНДР, Польщі, Росії, ПАР, США та В’єтнаму)
10 місце з коксового вугілля: 6.5 млн. т і 0.6% світового ринку (після Австралії, Канади, Китаю, Індії, Казахстану, Монголії, Польщі, Росії та США)
10 місце з урану: 1.2 тис. т і 1.6% світового ринку (після Австралії, Канади, Китаю, Казахстану, Намібії, Нігеру, Росії, США і Узбекистану)
Джерело: https://www.world-mining-data.info/wmd/downloads/PDF/WMD2018.pdf

Новини

3 Травня 2024

Польща має заборонити імпорт російської металопродукції через свої порти – експерт

Якщо акциз на пальне підвищують до європейського рівня, варто збільшити й зарплату – експерт

ArcelorMittal планує розширення компанії у Бразилії

Туреччина збільшила експорт арматури на 8,9%

Морські перевезення стимулюватимуть зростання експорту продукції ГМК – НБУ

Великий бізнес з початку 2024 року сплатив майже 160 млрд грн податків 

Україна і Британія починають реалізацію проєктів у сфері зелених інновацій в енергетиці

Nippon Steel знадобиться більше часу для завершення угоди з купівлі US Steel

КНДР відправила до росії балістичні ракети

Японські торгові доми очікують скорочення прибутків від металургійного бізнесу

Реальна собівартість електроенергії для населення становить 3,5 грн – Кучеренко

Міжнародна торгова палата закликала ЄС до діалогу щодо вуглецевого мита

Польща за три місяці імпортувала 378,7 тис тонн сталі 

Уряд зобов’язав УЗ перерахувати 1,5 млрд грн до бюджету

АМПУ отримало нове лоцманське судно для портів на Дунаї

Німеччина у січні-лютому імпортувала 155 тис тонн сталі 

ВСІ НОВИНИ ⇢