Ціни на нафту впали після заяви Байдена про призупинення податку на пальне

Ціни на нафту впали після заяви Байдена про призупинення податку на пальне

Ціни на нафту впали більш ніж на 6 дол за барель на тлі наполягання президентом США Байденом знизити зростаючі ціни на паливо, включно з тиском на основні енергетичні компанії країни. Про це пише Reuters.

Станом на 07:18 за Гринвічем ф’ючерси на американську нафту WTI впали на 5,98 дол (5,46%) – до 103,54 дол за барель.

Ф’ючерси на нафту Brent подешевшали на 5,67 дол (4,95%) – до 108,98 дол за барель.

Агентство нагадує, що США – найбільший у світі споживач нафти – намагаються подолати різкий ріст цін на бензин та інфляцію. 

Очікується, що у середу президент США Джо Байден закликає тимчасово скасувати федеральний податок на бензин у розмірі 18,4 цента за галон, заявило джерело Reuters.

Зазначається, що представники семи нафтових компаній мають зустрітися з Байденом у четвер під тиском Білого дому, щоб знизити ціни на паливо, оскільки вони отримують рекордні прибутки.

Водночас генеральний директор Chevron Майкл Вірт заявив у вівторок, що критика нафтової промисловості не є способом знизити ціни на паливо.

Президент США Джо Байден закликатиме тимчасово скасувати федеральний податок на бензин, повідомило WSJ.

За останні 12 місяців вартість пального в Сполучених Штатах зросла на 62% і 13 червня досягла рекордної позначки 5 доларів за галон (3,8 літра).

Раніше Байден обрушився з різкою критикою на американську нафтову промисловість, попередивши, що енергетичним компаніям не слід “користуватися проблемами, створеними війною в Україні, для отримання надмірного прибутку та підвищення цін, що погіршує становище сімей” у США.