Метінвест з початку війни спрямував на допомогу країні 1,7 млрд грн

Металургія Новини Теми дня
Метінвест з початку війни спрямував на допомогу країні 1,7 млрд грн

Група Метінвест спрямувала на потреби армії, підтримання національної економіки, допомогу співробітникам і мирним жителям понад 1,7 млрд грн з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

«Сталевий Фронт Метінвесту — це внесок у нашу спільну перемогу та майбутнє України. Сталь Метінвесту у ста тисячах бронежилетів захищає життя наших солдатів, які стоять на варті незалежності України. Сталь Метінвесту лягла в основу десятків тисяч захисних споруд, танкових їжаків, фортифікацій, які допомагають зупиняти агресора. Ми разом пройдемо цей шлях до перемоги, а потім разом відбудуємо все, що було зруйновано», – зазначив акціонер групи Рінат Ахметов.

Основними напрямками Сталевого фронту є допомога армії, економіці, команді групи та мирним жителям.

Зокрема, Метінвест передає сучасну амуніцію для ЗСУ, тероборони, Національної гвардії, Національної поліції, Головного управління розвідки (ГУР) та інших силових підрозділів. Забезпечує і своїх працівників. Загалом компанія планує передати захисникам 100 тисяч бронежилетів, як імпортних, так і власного виробництва. Вже передали 550 дронів, 1500 тепловізорів, майже 18 тисяч бронекасок, 27 тисяч турнікетів і 500 аптечок. Крім того, Метінвест передав військовим медикам ГУР 20 машин швидкої допомоги вартістю 300 тисяч євро, а ЗСУ – медикаменти та медобладнання майже на 21 млн грн.

Зі сталі Метінвесту виготовлено близько 60 тисяч протитанкових їжаків і 20 тисяч шипованих ланцюгів проти колісної техніки. Компанія передала 20 тонн катанки для виробництва мобільних бастіонів і надала близько 3 тисяч тонн піску й щебеню, а також 2,4 тисячі залізобетонних блоків та плит для облаштування блокпостів і захисту об’єктів соціальної інфраструктури.

Метінвесту довелося перебудувати свій бізнес, знайти нові логістичні маршрути й постачальників сировини, щоб підприємства Групи продовжували працювати, наскільки це можливо. Компанія також веде боротьбу з піратством з боку Російської Федерації, яка намагається вивезти 234 000 тон металу Групи з Маріуполя.

Усім співробітникам, які евакуювалися з Маріуполя та Авдіївки на підконтрольну Україні територію, Метінвест пропонує всебічну підтримку. Зокрема, компанія підготувала понад 6 000 місць тимчасового прихистку на своїх соціальних об’єктах, забезпечує людей харчуванням та видає продуктові й гігієнічні набори.

Метінвест також допомагає знайти роботу співробітникам своїх маріупольських підприємств на підприємствах Групи у Запоріжжі, Кривому Розі, Кам’янському та Покровську. Також Метінвест надає можливість пройти безоплатне навчання найбільш затребуваних робочих професій із подальшим працевлаштуванням. Наразі на підприємствах Групи працевлаштувалися майже 1 000 вимушених переселенців.

Компанія надає допомогу і мирному населенню України в рамках проєкту «Рятуємо життя». Він передбачає розповсюдження гуманітарної допомоги серед вимушених переселенців, мешканців деокупованих територій, вразливих верств населення, сімей мобілізованих співробітників Метінвесту та пільгових категорій працівників, а також ветеранів підприємств Групи. Від початку війни допомогу вже отримали майже 126 тисяч українців. Окрім найбільших бізнесів System Capital Management, проєкт підтримують понад 90 компаній-донорів з усього світу.

Новини

3 Травня 2024

Польща має заборонити імпорт російської металопродукції через свої порти – експерт

Якщо акциз на пальне підвищують до європейського рівня, варто збільшити й зарплату – експерт

ArcelorMittal планує розширення компанії у Бразилії

Туреччина збільшила експорт арматури на 8,9%

Морські перевезення стимулюватимуть зростання експорту продукції ГМК – НБУ

Великий бізнес з початку 2024 року сплатив майже 160 млрд грн податків 

Україна і Британія починають реалізацію проєктів у сфері зелених інновацій в енергетиці

Nippon Steel знадобиться більше часу для завершення угоди з купівлі US Steel

КНДР відправила до росії балістичні ракети

Японські торгові доми очікують скорочення прибутків від металургійного бізнесу

Реальна собівартість електроенергії для населення становить 3,5 грн – Кучеренко

Міжнародна торгова палата закликала ЄС до діалогу щодо вуглецевого мита

Польща за три місяці імпортувала 378,7 тис тонн сталі 

Уряд зобов’язав УЗ перерахувати 1,5 млрд грн до бюджету

АМПУ отримало нове лоцманське судно для портів на Дунаї

Німеччина у січні-лютому імпортувала 155 тис тонн сталі 

ВСІ НОВИНИ ⇢