Подробнее Запомнить город


Австралійський метод

03.04.09 , Тиждень
размер текста:

В австралійському штаті Квінсленд відзначили традиційне свято – День вигнання жаб. Сотні, тисячі волонтерів полювали на Bufo marinus – величезних отруйних земноводних, яких ще називають «ага». Спійманих тварюк передали вченим з Університету імені Джеймса Кука, де їх після дослідів знищать у гуманний спосіб: заморозять або присплять вуглекислим газом.

Якщо ви подумали, що австралійці просто дуріють, воюючи з ропухами, то глибоко помиляєтеся. Bufo marinus завезли на континент на початку минулого століття для боротьби з комахами, що винищують плантації цукрової тростини. Та до наших часів ага розплодилися так, що тепер загрожують австралійській екосистемі. Ро­­пухи-мігрантки масово поїдають дрібніших родичок, ящірок і невеликих ссавців. Дістається навіть грізним крокодилам: ковтнувши отруйну жабу, зубастики помирають у страшенних муках. Хоча руками людей побороти нашестя агресорів-квакунів не вдається, вчені таки бачать світло у кінці тунелю. На допомогу прийдуть геть маленькі брати наші мен­­ші – м’ясоїдні мурахи. У лабораторних умовах встановлено, що ці комашки охоче полюють на ага, гурбою оточують, убивають і розбирають на провіант. Лишилося тільки вмовити войовничих мурашок переселитися ближче до жаб.

Принцип, за яким наші австралійські брати борються з негараздами (на одну напасть напускають іншу), можна втілити в Україні для боротьби з нашими бідами. Підказку дало Міністерство оборони Росії. У Севастополі та Одесі незабаром можуть з’явитися американські військові кораблі під українським прапором. Адже, на переконання російських експертів, Пентагон не відмовився від ідеї безплатно передати Києву кілька крейсерів, хоча й не нових, але сучасніших за російські. При цьому газета «Красная звезда», офіційне видання російського оборонного відомства, пише, що в Україні немає відповідно підготовлених моряків, а тому певний час екіпажі кораблів будуть зі складу U.S. Navy.

Декому втілення такого сценарію здається неприйнятним. Та якщо задіяти потенціал Америки, так само як австралійці використовують потенціал мурашника, ми швидко подолаємо всі наші біди. Наприклад, беремо в американців уживане поліцейське обладнання, розставляємо в облуправліннях, райвідділах та опорних пунктах міліції. Звісно, мало який сержант чи навіть генерал Петренко у ньому тямить. Їх замінять американські копи й агенти ФБР.

Я переконаний, що в США накопичилося до біса усякого їм уже непотрібного, але досі дієвого, корисного обладнання для ефективної роботи держустанов, органів влади тощо. Принципово, щоб наші чиновники-депутати в ньо­­му не тямили. Можна почати ставити його у ЖЕКах, а можна спочатку у Верховній Раді – і наших депутатів тимчасово замінять американські конгресмени. Ті принаймні трибуни не блокують і закони вчасно ухвалюють. Потім переобладнуємо американським вторужитком Секретаріат президента, бо в них там, у США, Джон МакКейн без діла сидить, а наш Віктор Андрійович за пасікою не встигає. І не забути про суди – дивись, і «колядки» припиняться.

Якщо такий обмін досвідом з Америкою не допоможе, є запасний варіант.

Як повідомляє агенція «Новый регион» із посиланням на Єкатеринбурзьку єпархію Російської православної церкви, аборигени Нової Зеландії все більше проймаються духом православного християнства. Вони ходять до православної церкви і нарікають своїх дітей православними іменами: Олександр, Марія, Тетяна. Тож як­­що корінним новозеландцям близь­­ке православ’я, вони чудово приживуться в Україні. Навіщо нам це? Річ у тім, що тамтешні аборигени – переконані канібали, їх лише порівняно недавно відучили від тієї моторошної звички. І якщо завезти в Україну велику партію отих екс-канібалів, а наші панотці переконають їх, що їсти деяких людей (казнокрадів, хабарників та інших корупціонерів) не гріх та ще й корисно, то популяція непорядних громадян у нас має різко скоротитися.

... ...
 


Комментарии
комментариев: 0

...
Новости партнеров


Дайджест
На початку квітня Україна нарешті спромоглася презентувати проєкт другого Національного визначеного внеску (НВВ2), тобто свої зобов'язання щодо зменшення викидів СО2 до 2030 року, відповідно до Паризької угоди.
16.04.21
В інтерв'ю Бізнес Цензор заступник голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський розповів про причини подовження мита на експорт металобрухту, майбутнє заготівлі і проблеми української металургії через Green Deal у Євросоюзі.
Парламент принял закон о принудительной реструктуризации валютных кредитов. Выгоду получат обеспеченные украинцы, а проиграют — бизнес, клиенты банков и вся страна в целом.
15.04.21
В Украине хотят снизить комиссию, которую банки взимают за обслуживание карт. Такой шаг, по идее, должен привести к снижению цен в магазинах, поскольку ритейлеры признают, что перекладывают свои расходы по эквайрингу на конечного потребителя. Однако эксперты сомневаются, что товары подешевеют.
15.04.21
Семь стран ЕС выступили в защиту равных условий для атомной энергетики в достижении целей Green Deal. Главная задача зеленого перехода - отказ от ископаемых видов топлива, сжигание которых приводит к выбросам СО2. Атомные электростанции абсолютно вписываются в эти требования.
Против членов рейдерской группы Вадима Нестеренко правоохранители также ведут уголовные расследования по фактам гибели 4 человек.
14.04.21
В Украине расширен перечень долгов, которые можно взыскивать со счетов граждан в банках, а сами финучреждения стали подключаться к автоматизированной системе списания
Потребление, торговля и внутренние инвестиции остаются важными и наиболее устойчивыми драйверами роста экономики Украины. А это означает заметно возрастающую роль организованного сетевого ритейла. Источник: https://biz.censor.net/r3259384
Обплутали шахрайським павутинням ледь не всі ТЦ Києва: у столиці викрили мережу так званих «кол-центрів» з російським корінням. Аферисти, якими керував Володимир Бова, привласнювали кошти наївних громадян, прикинувшись інвестиційними консультантами. Хто стоїть за масштабним «кидаловом», і як працює ця схема?
Що відбувається на ринку нафтопродуктів після домовленості уряду та трейдерів щодо зниження цін на пальне та боротьби з нелегалами?
13.04.21
12.04.21
09.04.21
08.04.21
06.04.21
02.04.21
01.04.21
31.03.21
30.03.21
29.03.21
26.03.21
25.03.21
23.03.21
22.03.21
16.03.21
12.03.21
09.03.21
05.03.21


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!