Подробнее Запомнить город


У «Надрах» гаманця

размер текста:


Народні депутати відчули халепу, з якою під час фінансової кризи раз у раз стикаються пересічні українці: затримки з виплатою зароблених грошей. Як повідомило вчора інтернет–видання «Українська правда», парламентарії частково не отримали зарплату за січень.

Голова Комітету Верховної Ради з питань регламенту та забезпечення депутатської діяльності Олександр Єфремов розповів «УП», що він та його колеги зазвичай отримують зар­плату у 20–х числах місяця, але цього разу сталася затримка. «Наскільки я знаю, частина депутатів отримала зарплату, але не всі», — відзначив «регіонал».

За словами Єфремова, проблеми з «касою» виникли через нестачу коштів, які до ВР мають надходити із дер­жавного бюджету. І це, мовляв, відбувається в той час, коли уряд пафосно прозвітував про виконання плану січневих надходжень до держбюджету на 101 відсоток.

Однак подальший аналіз із теми заборгованостей нардепам відкрив нові грані цієї ситуації. Народний депутат від «НУНС» Ярослав Джоджик розповів «Україні молодій», що він зміг узяти зарплату без проблем. «Особисто мені вдалося отримати гроші, — сказав представник Української народної партії. — Щоправда, я бачив біля каси велику чергу із помічників. Кажуть, у них були проблеми з отриманням заробленого».

Варто відзначити, що зарплата «простого» депутата нині складає близько 15—17 тисяч гривень на місяць. Крім того, члени парламенту мають окремі фонди для оплати праці своїх помічників. Загалом щомісяця для виплат парламентській публіці набігає дуже серйозна сума, але в січні кошти з Держказначей­ства прийшли в повному обсязі. І всі, хто хотів, отримали в касі зароблене (бо значна кількість нардепів до кас зовсім не поспішає). Але — тільки в касі. Бо, як повідомили «УМ» завсідники парламенту, проблеми з отриманням готівкових грошей зараз мають ті депутати й працівники парламентської сфери, які оформили собі зарплатні картки. За збігом обставин, у парламенті заробітну плату видають по картках банку «Надра» — того самого, який останнім часом став постійним фігурантом критичних заяв із вуст Юлії Тимошенко. І зняти гроші з цих карток зараз буває проблематично.

Нагадаємо, Прем’єрка «шиє» «Надра–банку» причетність до нього газового спекулянта Дмитра Фірташа та невиправдані фінансові вливання у цей банк з боку НБУ. Така «нездорова» увага теоретично могла б бути причиною платіжних «тромбів» у банку «Надра». Водночас у контактному центрі «Надр» нам повідомили: якщо невеликі перебої й трапилися, то це тимчасова проблема.

... ...
 


Комментарии
комментариев: 0

...
Новости партнеров


Дайджест
21.04.21
В Верховную Раду внесли законопроект, который обязывает украинских промышленников за четыре года пройти путь модернизации, которым в Европе шагали несколькими десятилетиями.
20.04.21
Россия закрыла до октября проход через Керченский пролив военным и государственным судам Украины. Перекрытие коммерческого судоходства грозит убытками для промышленности региона.
19.04.21
На початку квітня Україна нарешті спромоглася презентувати проєкт другого Національного визначеного внеску (НВВ2), тобто свої зобов'язання щодо зменшення викидів СО2 до 2030 року, відповідно до Паризької угоди.
16.04.21
В інтерв'ю Бізнес Цензор заступник голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський розповів про причини подовження мита на експорт металобрухту, майбутнє заготівлі і проблеми української металургії через Green Deal у Євросоюзі.
Парламент принял закон о принудительной реструктуризации валютных кредитов. Выгоду получат обеспеченные украинцы, а проиграют — бизнес, клиенты банков и вся страна в целом.
15.04.21
В Украине хотят снизить комиссию, которую банки взимают за обслуживание карт. Такой шаг, по идее, должен привести к снижению цен в магазинах, поскольку ритейлеры признают, что перекладывают свои расходы по эквайрингу на конечного потребителя. Однако эксперты сомневаются, что товары подешевеют.
15.04.21
Семь стран ЕС выступили в защиту равных условий для атомной энергетики в достижении целей Green Deal. Главная задача зеленого перехода - отказ от ископаемых видов топлива, сжигание которых приводит к выбросам СО2. Атомные электростанции абсолютно вписываются в эти требования.
Против членов рейдерской группы Вадима Нестеренко правоохранители также ведут уголовные расследования по фактам гибели 4 человек.
14.04.21
В Украине расширен перечень долгов, которые можно взыскивать со счетов граждан в банках, а сами финучреждения стали подключаться к автоматизированной системе списания
Потребление, торговля и внутренние инвестиции остаются важными и наиболее устойчивыми драйверами роста экономики Украины. А это означает заметно возрастающую роль организованного сетевого ритейла. Источник: https://biz.censor.net/r3259384
13.04.21
12.04.21
09.04.21
08.04.21
06.04.21
02.04.21
01.04.21
31.03.21
30.03.21
29.03.21
26.03.21
25.03.21
23.03.21
22.03.21
16.03.21
12.03.21


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!