Подробнее Запомнить город

18:53 | 24.02.2021
русский
Я пёрнул, бля! И снова пёрнул, русские не сдаются!
14:24 | 24.02.2021
так я и говорю
Путин - это бог украинских свиней. Получается что бог украинских свиней - ЧЛЕНОСОС? Шо делается!
14:28 | 24.02.2021
так я и говорю
Путин - это бог украинских свиней. Получается что бог украинских свиней - ЧЛЕНОСОС? Шо делается!
14:27 | 24.02.2021
так я и говорю
Путин - это бог украинских свиней . Получается что бог украинских свиней - ЧЛЕНОСОС? Шо делается!
14:26 | 24.02.2021
так я и говорю
14:25 | 24.02.2021
так я и говорю
13:31 | 24.02.2021
Пукин-членосос
Не мешайте мне и Бацьке сосать украинские и американские члены. Мы два братских членососа!
14:23 | 24.02.2021
так я и говорю
14:25 | 24.02.2021
так я и говорю
13:56 | 24.02.2021
Аноним
Ни в коем случае. Я только тихо трахну в ж#пу дона Пэдро. Можно?
13:16 | 24.02.2021
Читайте за адресою: Високий Замок, Статті, Бенкет у дитячому таборі, або як поліція вскочила у грандіозний скандал, 21.02.2021, 14:44, 3522: про те, як, начальник вінницької обласної поліції І. Іщенко 19 лютого влаштував бенкет
зі своїми заступниками в дитячому таборі МВС під Гостевією з нагоди дня "народження" радянсько - російської армії - 23.02.2021, яка ропочала активні дії проти української...
13:51 | 24.02.2021
Віктор Семенко 21 лютого 2021 р.
Реформовані авакавські дебіли в діі це не тільи в вінниці такі випадки по всій системі вони закон ім все можна побачити ім нічого не будетможливо по догані декому або скоріше всьго пальчиком помахає міністр бо це його квота а банда працюватиме дальше не на таку продажну реформу розраховував народ Украіни за наші гроші а побори як йшли з місць так дальше йдуть показники як тебували при ментах так і требують і припоцах тільки неофіційно а які побори вдорожній поліціі це кошмар ще більше чим при моільцях ці кажуть чомудорожце це за ризик
13:57 | 24.02.2021
Да, при теперишних, как и при ушедших
всё гасится или переводится в другой слой, менее опасный для игроков, а кто этим интересуется?! Кому это надо?!
14:01 | 24.02.2021
Большинство из этих празднователей юбилея советско-российской армии
под стол пешком ходили, а почему - то туда же - даёшь Праздник!...
21:00 | 23.02.2021
Женя Карась
Свободу Сергею Стерненко! Нацист не может быть осужден в Рейхе! Подумаешь убил ватника.
11:51 | 24.02.2021
Аноним
Русский не может быть осужден в РФ....продолжение очевидно по-моему.
11:53 | 24.02.2021
так это
Анальный значит не русский? А кто?
13:52 | 24.02.2021
А я насрал на Германию
Анальный - это рептилоид(ик)
19:16 | 23.02.2021
русский
А я ядовито пёрнул! Вы со мной?
11:52 | 24.02.2021
Я больше не кит.
Ну и вонишша!
11:54 | 24.02.2021
вот горе то како
Это же газ из твоей комфорки.
13:53 | 24.02.2021
Аноним
А украине не дадим.
13:30 | 23.02.2021
Янукович
Я трахнул в ж#пу Кравчука в честь дня Захистника Нэньки !
За дона Пэдро!
14:39 | 23.02.2021
Аноним
Почему не за Путина, тебя же посадят?!!
16:03 | 23.02.2021
..какой Путин?
А потому, что я донна Роза из Бразилии, где много много диких обез'ян.
08:51 | 23.02.2021
Спасибо вам украинские братья!
За своевременную предоплату поставляемой вам электроэнергии из России в размере $ 1 миллион. Надеемся на дальнейшее плодотворное сотрудничество! Всегда ваш Россэнергосбыт.
11:37 | 23.02.2021
Аноним
Да не путай ты майданутых свиней с украинцами, ещё расистом обзовут! Первым печенюшку показали, за ухом почесали - и сучьи выпердыши стали хрюкать на Россию взамен на европейские помои (отмывание унитазов), а вторые пока терпят пляски майдаунов на костях...
08:30 | 23.02.2021
УКРАЇНСЬКІ, МИРНІ!!!
...........................................................................................................................................................................................................................................................
УКРАЇНСЬКІ, МИРНІ!!! Революція на ГРАНІТІ!... Померанчева Революція!... Революція Гідності (не закінчена), яка (чи випадково, чи навмисно - за чиєюсь "бажанюхою", поки що - не відомо) - фактично ЗАХЛИНУЛАСЬ, розв'язаною імперіалістичною мОсковією колоніальною війною, в результаті якої, були захоплені Укрїнський Крим і третини Українських Донеччини і Луганщини.
...........................................................................................................................................................................................................................................................
А в середині, захищеній частині України, знову стали приходити (ставати) у владу продовжувачі тієї ж самої кучмівської, *лігархічної, антиукраїнської, інтернаціоналістичної, мафіозної, меншинної частини українського суспільства. А, при такому стані речей, УКРАЇНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ не є можливою і УКРАЇНСЬКИЙ НАРІД не зможе стати вільним господарем на своїй БОГОМ даній - ЗЕМЛІ. А буде продовжувати експлуатуватись отими кучмівськими меншинними мафіозними кланами, які міняючись по черзі в "українській" владі, будуть безмежно багатіти грабуючи український народ і його потенційно найбагатішу в Европі ДРЖАВУ.
Тому, увійшовши в членство НАТО і ЕС і тільки звільнившись від колоніального гніту і впливу агресивної, терористичної Московської імперії і її агентури, як в середині українського суспільства, так і її агентури працюючій на зовнішньому просторі проти українців і їх Української Держави; з приходом до української влади істинних українців - патріотів, а не видающих з себе і "корчивших" із себе патріотів-українців; перетворенню українців в могучих, навчених військовій справі, оснащенних найсучаснішою військовою технікою і зброєю воїнів, а їх державну територію у відповідний військовий табір; Держава Україна зможе звільнити свої території від московського загарбника (гнило-болотної - московської навали) і звільнитись від внутрішніх, меншинних, сепаратиських, колабораціоністичних ворожих українському народу і його державі людей.
09:20 | 23.02.2021
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
08:33 | 23.02.2021
Ціни зростають на все, а нарід бідніє різностороньо, не тільки матеріально, але і наукою, знаннями, духовно... НАРОДЕ! Невже не відчуваєш?!
*Проїзд у маршрутках в Україні подорожчає: де і на скільки піднімуть;
*В Україні з 1 квітня збільшать пенсійний вік;
Медичні послуги в Україні різко зростуть у ціні. Тільки екстрена стоматологічна допомога буде безкоштовною;
*Дзвінки стануть ще дорожче: українцям озвучили дату;
*В Україні знову подорожчають комунальні послуги...
13:47 | 23.02.2021
так я и говорю
08:59 | 23.02.2021
До поки таке буде ???!!!
Українська демократія - це коли сотні б'ються за демократію на Майдані, тисячі воюють за демократію на фронті, а мільйони вибирають на демократичних виборах виродків, які садять до в'язниць перших і других, щоб доїти третіх.
08:00 | 23.02.2021
так я и говорю
08:44 | 23.02.2021
Ні кацапскі царі, як і лЕніни, сТаліни і слідуючі правителі гнило-болотної, відсталої, кріпосничої імперії ніколи українцям не були і не могли бути царями, а тим більше богами
це були відсталі цивілізаційно, феодально-кріпосні "поработітєлі"... вивчайте історію свою, а ще більше світову...
08:48 | 23.02.2021
так я и говорю
Что сегодня украинские свиньи живут в колонии Пиндостана.
1
2 3 4 5

Текст сообщения:*
Код:
Введите код на картинке: *
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!

Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!