Металлурги сократили потребление электроэнергии на 28,3%

Новини

Украинская металлургическая промышленность в январе-сентябре 2009 г. снизила потребление электроэнергии на 28,3%, до 24 млрд 114,3 млн кВт-ч, сообщила пресс-служба Министерства топлива и энергетики.

В целом промышленность страны в январе-сентябре снизила потребление электроэнергии без учета технологических потерь на 24,8% (на 15 млрд 203,3 млн кВт-ч) — до 46 млрд 96,2 млн кВт-ч. Машиностроительная — на 33,3%, до 3 млрд 515,2 млн кВт-ч, химическая и нефтехимическая — на 36,2%, до 3 млрд 237,9 млн кВт-ч, тогда как население страны увеличило потребление на 8,7% — до 24 млрд 944,6 млрд кВт-ч.

Общее потребление электроэнергии в Украине в январе-сентябре 2009 г. с учетом технологических потерь в сетях сократилось на 13,2% (на 18 млрд 496,8 млн кВт-ч) по сравнению с аналогичным периодом 2008 г. — до 121 млрд 391,7 млн кВт-ч, без учета технологических потерь — на 13,9% (на 15 млрд 722,6 млн кВт-ч), до 97 млрд 565,8 млн кВт-ч.

Напомним, что потребление электроэнергии в Украине в 2008 г. с учетом технологических потерь в сетях сократилось на 0,5% по сравнению с показателем 2007 года — до 185 млрд 150,7 млн кВт-ч.

Новини

21 Квітня 2026

Українські ветерани навчатимуться у Єльському університеті за лідерською програмою від Фонду Віктора Пінчука

Росія хоче зупинити транзит казахстанської нафти до Німеччини через “Дружбу”

Розвиток і модернізація транспортної галузі потребують залучення приватного капіталу – Кулеба 

Ціновий тиск на ринку сталі: нові підвищення від Японії та США

Є важливіші питання: Мадяр зробив заяву щодо заморожених активів “Ощадбанку”

ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень

Європейські тарифи на проїзд у Києві: активісти пропонують нову модель

Німеччина і Франція пропонують для України “символічні” пільги на шляху до членства в ЄС

Ціни на сталь у Європі йдуть вгору: виробники анонсували нове подорожчання

Індія отримає новий металургійний гігант: JSW Steel і POSCO запускають спільне підприємство

Скільки потрібно заробляти в Польщі, щоб отримувати пенсію в розмірі 4000 євро

Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками

20 Квітня 2026

Украинцам могут повысить зарплаты: насколько и кого это коснется

На АЗС знизились ціни на дизпальне та бензин

У Єврокомісії прокоментували перспективи відновлення постачання нафти через “Дружбу”

В Україні оновили вимоги до платіжок за газ – що тепер зміниться

ВСІ НОВИНИ ⇢