Метінвест працює над логістикою та освоєнням нових продуктів

Економіка Металургія Новини Теми дня
Метінвест працює над логістикою та освоєнням нових продуктів

Група «Метінвест» робить свій внесок у наближення перемоги України, займається новою логістикою та освоєнням нових продуктів, повідомив генеральний директор компанії Юрій Риженков під час робочої поїздки на підприємства групи до Запоріжжя, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«"Запоріжсталь" та у мирний час – це одне з ключових підприємств, яке робить вагомий внесок в економіку України. У воєнний час, коли війна змусила замовкнути величезні та найважливіші для національної економіки підприємства по всій Україні, будь-яке виробництво – особливо важливе для країни. Ми робимо все можливе для того, щоб сьогодні закласти фундамент надійного майбутнього: працюємо над новою логістикою та освоєнням нових продуктів, забезпечуємо зайнятість евакуйованих спеціалістів "Метінвесту", щоб зберегти команду», – зазначив Риженков.

Гендиректор Метінвесту зустрівся з трудовими колективами підприємств компанії, разом із керівником «Запоріжсталі» Олександром Мироненком відвідав Центр реабілітації та реінтеграції переселенців у Запоріжжі. Центр було створено для співробітників компанії та їхніх сімей, які постраждали внаслідок воєнних дій та евакуювались у Запоріжжі. Вимушеним переселенцям у Центрі надається консультативна, психологічна та медична допомога, приймальня Центру кар'єри «Метінвесту» надає допомогу у працевлаштуванні підприємств групи та комунальні заклади міст присутності.

Риженков також відвідав один із соціальних об'єктів Метінвесту, де проживають вимушені переселенці з Маріуполя, працівники підприємств компанії разом із сім'ями.

В рамках робочого візиту гендиректор відвідав доменний цех комбінату «Запоріжсталь», який після тривалої консервації ввів у роботу дві доменні печі, а також гуманітарний хаб Центру координації гуманітарної місії компанії.

Він також зустрівся з представниками трудових колективів «Запоріжсталі», «Запоріжкокса», «Запорожвогнетриву», Запорізького ливарно-механічного заводу та «Каметсталі», відповів на актуальні питання щодо роботи підприємств, ситуації на ринку та наміри компанії. Риженков запевнив колектив, що Метінвест Зробить все можливе, щоб відновити підприємства у понівечених війною містах і знову заробити на повну силу під українським прапором.

«Мотивація України та українців у цій страшній війні чітка та сильна: ми захищаємо свою землю, свої будинки, рідних та близьких, своє право на життя у світі на своїй землі. Ми не забираємо, не руйнуємо чуже – ми відстоюємо своє, рідне. І це надає сили і світлу віру в перемогу України в ці темні дні, і кожен у команді "Метінвест" – у кар'єрі, біля доменної печі, прокатного табору, у гуманітарному хабі – робить свій неоціненний внесок у день перемоги України, що наближається. наша непереможна зброя», – наголосив Риженков.

Новини

20 Травня 2022

Встановлена ​​потужність відновлюваних джерел енергії у Китаї стрімко зросла за перші чотири місяці 2022 року

ЄБРР дасть Нафтогазу 300 млн євро кредиту на закупівлю газу

Ірландія працює над конфіскацією російських активів для передання на користь України

Україна отримала 600 млн евро макрофіндопомоги ЄС

Русал п'ятий рік поспіль не платитиме дивіденди акціонерам

Європейські металурги розкритикували плани Єврокомісії щодо відмови від російського газу

Турція наростили імпорт чавуну з України

У квітні українські трубні підприємства збільшили обсяги виробництва

Каметсталь розпочала капремонт на дільниці агломашини № 7

В НБУ назвали умови для повернення до вільного курсу гривні

Україна отримала від ЄЧ чергові 600 млн євро макрофінансової допомоги

Виробник алюмінієвої продукції Arconic продасть бізнес у РФ

Країни G7 домовились виділити Україні допомогу у 19 млрд дол

Vallourec покращів фінансові показники завдяки зростанню попиту на труби в Америці

США та Великобританія надали Україні грантову підтримку на 504 млн євро

У квітні Україна повернулась до негативного сальдо зовнішньої торгівлі товарами

ВСІ НОВИНИ ⇢