Метінвест від початку війни передав на допомогу країні 1,5 млрд грн

Економіка Новини Теми дня
Метінвест від початку війни передав на допомогу країні 1,5 млрд грн

Від початку російського вторгнення Група Метінвест спрямувала свої ресурси на підтримку України та українців. За 100 днів війни на допомогу українській армії, мирним мешканцям і співробітникам Метінвест виділив понад 1,5 млрд грн. Про це повідомила Група Метінвест.

Зокрема, повідомляється, що з перших днів війни Метінвест і ДТЕК, у координації з Фондом Ріната Ахметова, створили гуманітарний проєкт "Рятуємо життя". За час його існування з Європи до українських розподільчих центрів вже доставлено понад 3 тисячі тонн товарів першої потреби. Їх отримали майже 57 тисяч людей – діти, люди похилого віку, жінки. Ще 20 тисяч наборів надано сім’ям мобілізованих співробітників та багатодітним родинам.

Сьогодні проєкт "Рятуємо життя" підтримують майже 90 партнерів з Італії, Польщі, Нідерландів, Іспанії, США, Великобританії, Швейцарії, Греції, ОАЕ та інших країн.

У всіх містах присутності компанії, де немає активних бойових дій, волонтери Метінвесту організували пункти приймання гуманітарної допомоги й зібрали понад 100 тисяч кг одягу, взуття і предметів першої потреби.

Компанія передає понад 100 тисяч бронежилетів для оборонців України. Частина захисного спорядження виготовляється із сертифікованої спецсталі власного виробництва. Підприємства Групи опанували випуск сталі для бронежилетів і щотижня виготовляють 20 тонн бронесталі, з якої виробляють близько 2 тисяч бронежилетів.

Метінвест вже передав 500 комплектів бронежилетів і касок Національній гвардії України.

Ще одну тисячу комплектів амуніції спецпризначення вартістю 2,5 млн доларів, що складаються з легких бронежилетів із керамічними плитами, касок і тепловізорів, передано Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України.

Українські сухопутні війська отримали від Метінвесту понад 60 дронів і 50 комплектів приладів нічного бачення та спецкасок загальною вартістю 10 млн грн.

Серед тих, для кого закуповуються й виготовляються засоби спеціального захисту, – також працівники компанії, котрі боронять Україну на бойових позиціях. Бронежилети і каски вже отримали понад 2 тисячі мобілізованих співробітників підприємств із Кривого Рогу, Кам’янського, Запоріжжя, Покровська й Авдіївки.

Крім того, для допомоги захисникам підприємства Групи разом із партнерами виготовили зі сталі Метінвесту близько 60 тисяч протитанкових їжаків і 20 тисяч шипованих ланцюгів проти колісної техніки.

Новини

24 Червня 2022

Запорізькі металурги розглядають варіанти зі скороченням виробництва

Corum виготовить 28 транспортних візків для Павлоградвугілля

Укрзалізниця пропонує підвищити вантажні тарифи на 70%

ДТЕК працевлаштувала майже тисячу переселенців

Російський ММК залишився без експортних замовлень

На українських АЗС дешевшає автогаз

СБУ заблокувала активи видобувних компаній російського олігарха

Метінвест знайшов додаткові ринки збуту для коксівного вугілля

Україноа і Молдова планують відновити залізничне сполучення для вантажних перевезень

Євросоюз вирішив до 1 листопада заповнити газосховища мінімум на 80%

На територію Закарпаття переїхали 305 підприємств

Україна отримала статус кандидата на вступ до ЄС

23 Червня 2022

Україна на чверть скоротила виробництво феросплавів

ЄС оцінить готовність України до митного безвізу

Найбільший видобувач срібла в Росії через санкції має проблеми зі збутом

Метінвест-СМЦ безоплатно надає військовим пластини для бронежилетів

ВСІ НОВИНИ ⇢