Метінвест від початку війни передав на допомогу країні 1,5 млрд грн

Економіка Новини Теми дня
Метінвест від початку війни передав на допомогу країні 1,5 млрд грн

Від початку російського вторгнення Група Метінвест спрямувала свої ресурси на підтримку України та українців. За 100 днів війни на допомогу українській армії, мирним мешканцям і співробітникам Метінвест виділив понад 1,5 млрд грн. Про це повідомила Група Метінвест.

Зокрема, повідомляється, що з перших днів війни Метінвест і ДТЕК, у координації з Фондом Ріната Ахметова, створили гуманітарний проєкт "Рятуємо життя". За час його існування з Європи до українських розподільчих центрів вже доставлено понад 3 тисячі тонн товарів першої потреби. Їх отримали майже 57 тисяч людей – діти, люди похилого віку, жінки. Ще 20 тисяч наборів надано сім’ям мобілізованих співробітників та багатодітним родинам.

Сьогодні проєкт "Рятуємо життя" підтримують майже 90 партнерів з Італії, Польщі, Нідерландів, Іспанії, США, Великобританії, Швейцарії, Греції, ОАЕ та інших країн.

У всіх містах присутності компанії, де немає активних бойових дій, волонтери Метінвесту організували пункти приймання гуманітарної допомоги й зібрали понад 100 тисяч кг одягу, взуття і предметів першої потреби.

Компанія передає понад 100 тисяч бронежилетів для оборонців України. Частина захисного спорядження виготовляється із сертифікованої спецсталі власного виробництва. Підприємства Групи опанували випуск сталі для бронежилетів і щотижня виготовляють 20 тонн бронесталі, з якої виробляють близько 2 тисяч бронежилетів.

Метінвест вже передав 500 комплектів бронежилетів і касок Національній гвардії України.

Ще одну тисячу комплектів амуніції спецпризначення вартістю 2,5 млн доларів, що складаються з легких бронежилетів із керамічними плитами, касок і тепловізорів, передано Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України.

Українські сухопутні війська отримали від Метінвесту понад 60 дронів і 50 комплектів приладів нічного бачення та спецкасок загальною вартістю 10 млн грн.

Серед тих, для кого закуповуються й виготовляються засоби спеціального захисту, – також працівники компанії, котрі боронять Україну на бойових позиціях. Бронежилети і каски вже отримали понад 2 тисячі мобілізованих співробітників підприємств із Кривого Рогу, Кам’янського, Запоріжжя, Покровська й Авдіївки.

Крім того, для допомоги захисникам підприємства Групи разом із партнерами виготовили зі сталі Метінвесту близько 60 тисяч протитанкових їжаків і 20 тисяч шипованих ланцюгів проти колісної техніки.

Новини

27 Вересня 2023

В Україні з'явиться екологічний податок на захоронення відходів видобувної промисловості

Україна отримає 250 млн дол на спецтехніку для розмінування

Росія постачала до Польщі вугілля попри діюче ембарго з боку ЄС

Попит на експорт української продукції морським шляхом поступово зростає

Liberty Steel зупинила коксові батареї на меткомбінаті в Австралії

Пілоти в Україні також готуються до польотів на F-16

Україна закликає Захід завдати ударів по виробництву шахедів в Ірані та Сирії - The Guardian

Дев’ять підприємств Метінвесту увійшли у рейтинг компаній з бездоганною репутацією

До законодавства запропонують внести зміни для розблокування роботи підсанкційних видобувних підприємств

Мексика перегляне антидемпінг щодо українського феросилікомарганцю

Vallourec закрила свій трубний завод в Німеччині

За 8 місяців українськими металургами вироблено 3,41 млн тонн прокату

На Донеччині окупанти видають ліцензії на видобуток українських надр

Уряд хоче заборонити відключати світло деяким категоріям громадян

УЗ ввела нові обмеження для одержувачів вантажів в Ізмаїлі

Розвинені країни повинні прискорити свій зелений перехід

ВСІ НОВИНИ ⇢