Метінвест підготував більше 100 тис гуманітарних наборів для діючих та колишніх співробітників

Металургія Новини
Метінвест підготував більше 100 тис гуманітарних наборів для діючих та колишніх співробітників

В межах гуманітарного проєкту "Рятуємо життя", який Метінвест реалізує в координації з Фондом Ріната Ахметова, компанія підготувала більш як 102 тис продовольчих наборів. Їх отримають окремі категорії працівників і члени їхніх сімей, а також ветерани праці та пенсіонери Метінвесту, котрі знаходяться на заслуженому відпочинку.

Видавати продуктові набори розпочали цього тижня на 20 підприємствах компанії в Запоріжжі, Кривому Розі, Авдіївці, Кам’янському, Покровську, Дніпрі та в Києві. Їх отримають співробітники, які виховують дітей віком до 18 років і дітей з інвалідністю; працівники компанії, які постраждали від аварії на ЧАЕС; родини співробітників, котрі служать у лавах ЗСУ/ТРО чи були демобілізовані, отримали поранення під час військової служби. Також продуктові набори видадуть ветеранам праці та непрацюючим пенсіонери підприємств Метінвесту.

"Хочу висловити велику вдячність керівництву Групи Метінвест і ЦГЗК за те, що не забувають нас, пенсіонерів: завжди вітають зі святами, надають усіляку допомогу й підтримку, хвилюються, телефонують і питають про самопочуття та здоров’я. Центральний комбінат для мене рідний, адже це моє єдине місце роботи. Я бажаю компанії тільки процвітання, щоб наш комбінат працював стабільно, тримався на плаву та зберігав свій золотий колектив", – зазначив пенсіонер, колишній працівник ЦГЗК Олександр Підтиканий.

Усі продуктові набори за калорійністю відповідають вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я та розраховані на повноцінне харчування однієї людини протягом 10-14 днів. Їх видають безпосередньо на підприємствах групи Метінвест. Для максимальної зручності кожному отримувачу зателефонують і запросять прийти за набором згідно з графіком.

Зазначимо, що раніше такі продуктові набори від Метінвесту вже отримували родини мобілізованих співробітників, ветерани праці компанії та працівники пільгових категорій (одинокі матері, багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю).

Слід зауважити, що Метінвест усебічно підтримує працівників і їхні родини, які постраждали під час війни, від самого початку вторгнення РФ в Україну. У Запоріжжі та Кам’янському центри підтримки співробітників-переселенців надають медичну, психологічну та гуманітарну допомогу. У Метінвесті також діють кілька проєктів, спрямованих на допомогу в забезпеченні житлом робітників-переселенців для тимчасового проживання. Метінвестівцям, які евакуювалися з Маріуполя й Авдіївки та працевлаштувалися на працюючих підприємствах компанії у Запоріжжі, Кам’янському, Кривому Розі та Покровську, група Метінвест надає матеріальну підтримку. Вони отримують компенсацію за переїзд з іншого регіону в місто, де працевлаштовуються, – 5000 гривень на людину, а також так звані підйомні – 10 000 гривень на облаштування побуту. Крім того, працевлаштованим співробітникам-переселенцям, які винаймають житло, виплачується щомісячна часткова компенсація за договором оренди – 3000 гривень

Новини

2 Грудня 2022

У жовтні 2022 року виробництво сталі в Туреччині скоротилося на 17,8%

Італія введе тимчасову адміністрацію на завод російського Лукойла

Енергоатом та Holtec обговорили спільні проєкти та поглиблення співпраці

Українцям спишуть кредити на майно, знищене окупантами

Кабмін звільнив від імпортного мита та ПДВ комплектуючі для виробництва генераторів

Метінвест розробив броньовані щити для операторів крупнокаліберної зброї

SCM сплатила до бюджету понад 60 млрд грн податків

Власники танкерів відмовляються перевозити російську нафту

За недотримання графіків відключень світла відповідатимуть керівники обленерго

Дефіцит держбюджету України перевищив 800 млрд грн

Український експорт у листопаді лишився на рівні минулого місяця

На відновлення України необхідно щонайменше 350 млрд дол – СБ

Airbus за кілька місяців обіцяє відмовитись від російського титану

Росії не вдасться повністю відключити Україну від електрики – гендиректор ДТЕК

Верховна Рада спростила розробку родовищ корисних копалин

Уряди ЄС погодили обмеження ціни на російську нафту

ВСІ НОВИНИ ⇢