Ціни на водень у США впадуть до нуля доларів за кг через 5 – 6 років

Новини
Ціни на водень у США впадуть до нуля доларів за кг через 5 – 6 років

Собівартість виробництва зеленого водню в США до кінця десятиліття впаде нижче 0 доларів за кг за рахунок прийнятих адміністрацією Байдена субсидій та програм пільгового кредитування.

З урахуванням кошика нових податкових пільг на водень та відновлювані джерела енергії в рамках Закону США про зниження інфляції аналітики прогнозують, що субсидії можуть знизити вартість зеленого водню нижче нуля доларів за кг до 2030 року, що швидко прискорить впровадження зеленого водню у сталеливарній промисловості. , транспорт та електроенергетика.

Програма включає податкові пільги вгору і вниз по ланцюжку створення вартості чистого водню та дозволяє виробникам накопичувати субсидії для більшої економії коштів

Наприклад, нові податкові пільги на чисту електроенергію дозволяють будь-якому проекту, що виробляє енергію з нульовим рівнем викидів, отримати або 30-відсоткову інвестиційну податкову знижку або податкову знижку на виробництво у розмірі 1,5 цента/кВтч. Об'єднайте ці субсидії з кредитом у розмірі 3 доларів США за кг на чистий водень і субсидії на водень можуть становити близько 4,50 доларів США за кг.

Це призведе до зниження вартості зеленого водню навіть сьогодні. Станом на 28 вересня оцінна вартість зеленого водню, за розрахунками Platts, становила 4,38 долара США за кг (включно з капітальними витратами) на узбережжі Мексиканської затоки США.

Цей негативний розрахунок Platts підтримується прогнозами S&P Global Commodity Insights та доводами юридичної фірми в галузі енергетики та інфраструктури Pillsbury Winthrop Shaw Pittman.

Відповідно до останнього квартального звіту S&P Global Future Energy Outlooks, «витрати на виробництво електролізного водню з використанням відновлюваних джерел енергії впадуть нижче 3,00 доларів США за кг h2 до 2030 року, а це означає, що витрати, що субсидуються, можуть стати негативними. якщо PTC залишиться незмінним».

Відповідно до цього сценарію виробники пропонуватимуть зелений водень за цінами нижчими від цін на звичайний сірий водень протягом усього терміну дії податкової пільги. Це дозволить виробникам отримувати величезний прибуток при «розширенні в нові сектори попиту, такі як виробництво сталі, транспорт та виробництво електроенергії», що зробить кредити «виключно сильним стимулом», який, як очікується, стимулюватиме масові приватні інвестиції у відновлювані джерела енергії та електроліз .

Дані Platts показують, що додавання технології вловлювання вуглецю до парового риформінгу метану збільшує вартість блакитного водню на 30%, або близько 30-65 центів/кг залежно від цін на газ. Більшість об'єктів SMR не зможуть досягти найвищого порога викидів IRA, який вимагає, щоб об'єкти вловлювали не менше 95% викидів для отримання максимальної податкової пільги у розмірі 3 доларів США за кг. Натомість багато підприємств із виробництва блакитного водню, швидше за все, отримають знижку в 1 долар за кг.

Хоча всі згодні з тим, що зелений водень у США до кінця десятиліття впаде нижче 0 доларів за кг, неясно, що станеться з витратами, коли 2033 року закінчиться термін дії кредитів. конкурентоспроможний, ніж дешевий сірий водень протягом наступного десятиліття, цілком можливо, що вартість зеленого водню може піднятися вище за рівень сірого водню.

Новини

2 Грудня 2022

У жовтні 2022 року виробництво сталі в Туреччині скоротилося на 17,8%

Італія введе тимчасову адміністрацію на завод російського Лукойла

Енергоатом та Holtec обговорили спільні проєкти та поглиблення співпраці

Українцям спишуть кредити на майно, знищене окупантами

Кабмін звільнив від імпортного мита та ПДВ комплектуючі для виробництва генераторів

Метінвест розробив броньовані щити для операторів крупнокаліберної зброї

SCM сплатила до бюджету понад 60 млрд грн податків

Власники танкерів відмовляються перевозити російську нафту

За недотримання графіків відключень світла відповідатимуть керівники обленерго

Дефіцит держбюджету України перевищив 800 млрд грн

Український експорт у листопаді лишився на рівні минулого місяця

На відновлення України необхідно щонайменше 350 млрд дол – СБ

Airbus за кілька місяців обіцяє відмовитись від російського титану

Росії не вдасться повністю відключити Україну від електрики – гендиректор ДТЕК

Верховна Рада спростила розробку родовищ корисних копалин

Уряди ЄС погодили обмеження ціни на російську нафту

ВСІ НОВИНИ ⇢