Continental визнав наявність проблем із якістю продукції

Новини

Німецька компанія Continental оголосила про великі перестановки у власному відділі контролю якості та дотримання вимог щодо виробництва. Йдеться не лише про кадрові перестановки, але й зміни у власній технічній документації. Як пояснюють представники Continental, такі заходи спричинені падінням якості продукції. Зокрема, найбільше проблем було пов'язано з компонентами автомобільних систем кондиціювання. Запчастини цієї категорії і цього виробника можна знайти на нашому сайті.

msCWcVfdQshPlMh8A1NH-U0Gmb6FM8nibllIoPvm_fEKQIlWpfVaXaKbXJdTCdr0lEIw2yRvt1EYBEV5gUByykh9UBKjKO7ti25jxjmII-6LfnPXqwQ0Ge6CL-XvH4rrtMtZskUeoVcsY5sNWPr8H5StbLsylC79pb-BXIiddIFmXVcQafh5pZlKWg

У чому звинувачують компанію

Громадський резонанс викликало скандальне повідомлення у відомому журналі Spiegel, в якому стверджувалося, що протягом понад 15 років вищевказаний відділ компанії Continental займається маніпулюванням звітності і не тільки. Зокрема, компанію звинувачували у:

  • Підроблення результатів лабораторних тестів та перевірок компонентів систем охолодження та кондиціювання авто;
  • Спроби переконати клієнтів у тому, що проблеми з якістю, що стали відомими, не впливають на безпеку пасажирів;
  • Ігнорування повідомлень від співробітників Continental, які знали про наявність проблем.
vw3J-HqoNK-uqXzn0NYln2uxu1fUu0Qeggnt_MHGH17U4Ei6xkc6_qJVD6PWrQTWJI3TRsNQVIYRTTI-auhR2UnOSP2Q8ap_Y-59YEJxmpPfXgoVLMhCWQSYRKCPPdfB0DgDkfMMxwv1JCkgG64JiSUl6au1EheW9PgONKPW62g6PqwFmKarThIKkA

Як повідомляє представник Continental, покупці часто нарікали на шлюб шлангів кондиціонера. Вивченням питань якості продукції зараз займаються спеціалісти Continental. Ще раніше 2021 року в компанії почалося внутрішнє розслідування. Про це повідомили працівники Continental. У тому року було виявлено, що результати багатьох випробувань було підроблено. Настала перша хвиля перестановок у відділі контролю якості. Тоді ж внутрішня робоча група Continental дійшла висновку, що 69,1% компонентів кондиціонерів, що випускаються, не задовольняють вимогам якості. Частина виробничих ліній випускала компоненти для автомобілів Renault, Volkswagen, BMW та Mercedes-Benz.

Кадрові перестановки у відділі контролю якості свідчать про те, що керівництво Continental знає реальний стан справ і має намір знайти рішення. Проте термін залишаються під питанням. Основним продуктом компанії зараз є виробництво шин. Компанія є постачальником OEM продукції для безлічі концернів і серйозно зміцнює свої позиції на ринку Китаю. Як вважають незалежні експерти, якщо бізнес Continental і далі буде захищений від репутаційних ризиків, вирішення питання якості компонентів систем кондиціювання знову можуть відкласти на невизначений термін.

Новини

29 Листопада 2022

Україна виробляє 70% необхідної електроенергії

Держборг України перевищив 100 млрд дол

Британський виробник сталі купує меткомбінат у Південній Кореї

Суха Балка зупинила технологічні процеси на шахті ім. Фрунзе

Польські компанії доставили понад 700 тонн обладнання для енергооб’єктів України

Каметсталь зупинила виробництво через перебої з енергопостачанням

Метінвест відновив роботу всіх підприємств після аварійних зупинок

Дефіцит потужності в українській енергосистемі збільшився до 30%

Україна скоротила імпорт легкових авто

МАГАТЕ провело інспекцію на Чорнобильській АЕС

Нафтогаз просить США допомогти Україні газом для проходження зими

ЄС поки не узгодив обмеження ціни на російську нафту

Україні потрібні трансформатори та системи ППО – Кулеба

ДТЕК готовий відновити роботу Трифонівської сонячної електростанції

28 Листопада 2022

Польща пропонує направити на допомогу Україні заарештовані російські активи

При екстрених відключеннях мешканці столиці будуть зі світлом по 2-3 години на добу

ВСІ НОВИНИ ⇢