На криворізьких підприємствах Метінвесту виготовляють буржуйки для ЗСУ

Металургія Новини
На криворізьких підприємствах Метінвесту виготовляють буржуйки для ЗСУ

З наближенням холодів на підприємствах групи Метінвест у Кривому Розі активізували роботу з виготовлення буржуйок для захисників. До зими заплановано зробити 550 пічок.

Як повідомляє прес-служба компанії, на підприємствах  Метінвесту сформували спеціальні бригади, до яких увійшли слюсарі й електрогазозварювальники. Вони займаються підготовкою матеріалу, виготовленням деталей пічок і зварювальними роботами. Майстри керуються кресленнями, зробленими власноруч. Над виготовленням одного польового обігрівача бригада з чотирьох робітників працює приблизно 16 годин.

Буржуйки роблять різних модифікацій – відповідно до того, який  матеріал є в наявності. У хід іде як листовий метал, труби, так і металеві конструкції, які мають форму балонів – з них роблять основи пічок. У них вирізають отвори під дверцята для піддувала й отвір для димоходу. Згодом роблять колосники, ставлять трубу, приварюють опори й ручки.

Натепер на криворізьких підприємствах Метінвесту вже готові для передачі військовим 267 залізних пічок. З їхньою допомогою наші захисники й захисниці зможуть зігрітися, натопити в бліндажах, просушити одяг, закип’ятити воду та приготувати гарячу їжу. Робота з виготовлення буржуйок триває, щоб якомога більше наших воїнів могли відчувати комфорт у польових умовах, наскільки це можливо.

Нагадаємо, що криворізькі підприємства Метінвесту з перших днів війни всебічно допомагають ЗСУ. Для облаштування побуту військових передали блок-модулі й вагончики, генератори та кабелі. Силами робітників компанії для оборони міста виготовили 12000  протитанкових і протипіхотних «їжаків», 5000 пластин для бронежилетів із сертифікованої спецсталі виробництва Метінвесту. Також були передані 70 одиниць техніки, зокрема, автосамоскиди, бортові вантажівки, вахтові й легкові машини та пальне. На побудови загороджувальних споруд, бліндажів і блокпостів гірничо-збагачувальні комбінати виділили тисячі тонн піску, щебеню та відсіву, дерев’яні бруси й залізобетонні плити.

Новини

7 Грудня 2022

В Україні створять фонд для відновлення залізничної інфраструктури

Запоріжсталь знизила виробництво сталі

Бразильський експорт чавуну виріс у листопаді

"Рятуємо життя" започаткувала програму з протезування та реабілітації військових

US Steel Kosice повідомила про зупинку другої з трьох доменних печей

США нададуть Україні додаткову безпекову допомогу на 800 млн дол

Турція зможе через Румунію постачати електроенергію Україні

Китайські меткомпанії у листопаді скоротили імпорт залізної руди

Газ на європейському ринку подорожчав до 1500 дол за тис куб м

Укренерго повідомляє про обстріли підприємств енергетики на сході країни

Сентравіс скоротив виробництво труб на 34% з початку року

Російські окупанти двічі обстріляли енергетичне підприємство ДТЕК

росія різко збільшила морський експорт вугілля

В Укренерго сказали, коли Україна зможе повернутися до відключень світла за графіками

Експорт газу із США до Великої Британії буде збільшений 

В 2025 році ВДЕ стануть головним постачальником електрики на планеті – МЕА

ВСІ НОВИНИ ⇢