ПФК вимушено призупиняє виробництво

Металургія Новини
ПФК вимушено призупиняє виробництво

Побузький феронікелевий комбінат вимушений призупинити виробництво через російські ракетні атаки, які призвели до пошкодження електромережі. Про це повідомляє пресслужба компанії.

“У результаті припинення живлення, на ПФК був зупинений металургійний процес та водозабір. ПФК отримав значні економічні збитки, а виробництво було вимушено зупинене до відповідного відновлення державної підстанції та виконання необхідних ремонтних робіт основного обладнання”, – йдеться у повідомленні.

Наразі електропостачання відновлене, але дуже нестабільне та його ледве вистачає на потреби населення. Через неможливість ведення виробничого процесу, підприємство вимушене призупинити основну виробничу діяльність. Датою початку простою визначено 01 листопада 2022 року.

Пресслужба повідомляє, що з початку військової агресії проти України Побузький феронікелевий комбінат працював зі збитками через високі витрати на енергоносії, логістичні перешкоди, брак сировини, та субсидувався своїм швейцарським інвестором Solway Investment Group, намагаючись максимально виконувати взяті на себе зобов’язання перед робітниками та громадою.

Враховуючи вимушене зниження виробництва більш ніж вдвічі, за 9 місяців поточного року загальний обсяг переробленої сировини становив 0,643 млн. тон (62,8% у порівнянні з результатами 9 міс. 2021 р.), що відповідає 42 299 тонам феронікелю (77,5% до 9 міс. 2021 р.) або 7,4 тис. тон нікелю (63,5% до 9 міс. 2021 р.).

За вказаний звітний період комбінат сплатив податки до бюджету України на суму 113,8 млн. грн. (на 7,9% більше, ніж за 9 міс. 2021 р.). Із них 56,1млн. грн. – єдиний соціальний внесок (на 8,6% вище у порівнянні з 9 міс. 2021 р.) та 44,0 млн. грн. – податки на заробітну плату (на 9,1% більше ніж за 9 міс. 2021 року).

У період простою персонал збереже робочі місця, отримуючи дві третини окладу. Для працівників, задіяних в обслуговуванні та експлуатації об’єктів критичної інфраструктури та охороні об’єктів комбінату оплата праці буде здійснюватися за фактично відпрацьований час.

“Ми лишаємось на місцях та намагатимемося зберігати колектив, бути корисними громаді та захисникам України заради Нашої Перемоги”, – прокоментував генеральний директор ПФК Денис Шевченко.

Новини

22 Грудня 2023

Фінляндія розробила план щодо відновлення України 

Китай заборонив експорт технологій рідкоземельних металів

120 контейнеровозів змінили маршрут через напади у Червоному морі

Окупанти завдали двох авіаударів по вугільних шахтах у Торецьку

Україна та Молдова підписали домовленості про спільний контроль на пунктах пропуску на кордоні

Країни G7 погодили відтермінування виплати Україною держборгу до 2027 року 

21 Грудня 2023

Марченко заявив про ризики фінансування держбюджету у началі наступного року

Чеський меткомбінат Liberty Ostrava залишився без електроенергії

Судна оминають Червоне море 

Ангола вирішила вийти з ОПЕК

Fitch підвищив кредитний рейтинг Нафтогазу

Видобуток залізної руди у Китаї зріс на 6,6%

Через обстріли з боку окупантів знеструмлення зазнали шість шахт

Порт Констанца збільшує перевалку завдяки українській агропродукції

Відновити роботу конфіскованого у Дерипаски глиноземного заводу поки неможливо 

Україна посіла 21 місце в рейтингу світових виробників сталі

ВСІ НОВИНИ ⇢