ПФК вимушено призупиняє виробництво

Металургія Новини
ПФК вимушено призупиняє виробництво

Побузький феронікелевий комбінат вимушений призупинити виробництво через російські ракетні атаки, які призвели до пошкодження електромережі. Про це повідомляє пресслужба компанії.

"У результаті припинення живлення, на ПФК був зупинений металургійний процес та водозабір. ПФК отримав значні економічні збитки, а виробництво було вимушено зупинене до відповідного відновлення державної підстанції та виконання необхідних ремонтних робіт основного обладнання", - йдеться у повідомленні.

Наразі електропостачання відновлене, але дуже нестабільне та його ледве вистачає на потреби населення. Через неможливість ведення виробничого процесу, підприємство вимушене призупинити основну виробничу діяльність. Датою початку простою визначено 01 листопада 2022 року.

Пресслужба повідомляє, що з початку військової агресії проти України Побузький феронікелевий комбінат працював зі збитками через високі витрати на енергоносії, логістичні перешкоди, брак сировини, та субсидувався своїм швейцарським інвестором Solway Investment Group, намагаючись максимально виконувати взяті на себе зобов'язання перед робітниками та громадою.

Враховуючи вимушене зниження виробництва більш ніж вдвічі, за 9 місяців поточного року загальний обсяг переробленої сировини становив 0,643 млн. тон (62,8% у порівнянні з результатами 9 міс. 2021 р.), що відповідає 42 299 тонам феронікелю (77,5% до 9 міс. 2021 р.) або 7,4 тис. тон нікелю (63,5% до 9 міс. 2021 р.).

За вказаний звітний період комбінат сплатив податки до бюджету України на суму 113,8 млн. грн. (на 7,9% більше, ніж за 9 міс. 2021 р.). Із них 56,1млн. грн. – єдиний соціальний внесок (на 8,6% вище у порівнянні з 9 міс. 2021 р.) та 44,0 млн. грн. – податки на заробітну плату (на 9,1% більше ніж за 9 міс. 2021 року).

У період простою персонал збереже робочі місця, отримуючи дві третини окладу. Для працівників, задіяних в обслуговуванні та експлуатації об'єктів критичної інфраструктури та охороні об'єктів комбінату оплата праці буде здійснюватися за фактично відпрацьований час.

"Ми лишаємось на місцях та намагатимемося зберігати колектив, бути корисними громаді та захисникам України заради Нашої Перемоги", – прокоментував генеральний директор ПФК Денис Шевченко.

Новини

1 Грудня 2022

Укренерго отримало 372 млн євро на відновлення електромереж

Російські війська обстріляли підприємства ДТЕК

Продажі нових авто значно скоротилися

У листопаді бізнес погіршив економічні очікування

Газпром вдвічі скоротив експорт газу в країни ЄС

Сєвєрсталь втратила 400 млн долл через санкції

Для швидкого відновлення енергосистеми необхідно послабити ціни на ринку е/е 

Швейцарія заморозила російські активи на 7,2 млрд євро

Запоріжсталь скоротив випуск прокату

Через похолодання в Європі подорожчав газ

НБУ погіршить прогноз росту ВВП через обстріли інфраструктури

Кабмін дозволив продавати зелену е/е на двосторонніх безперервних аукціонах

Російська Сєвєрсталь через санкції втратила 400 млн дол

Пентагон уклав контракт на виробництво ЗРК NASAMS для України

Уряд Канади розмістив облігації на 370 млн дол для допомоги Україні

30 Листопада 2022

Світовий банк надав Україні екстрену допомогу у 17,8 млрд дол

ВСІ НОВИНИ ⇢