Індія планує заходи стимулювання вітчизняного експорту сталі

Металургія Новини
Індія планує заходи стимулювання вітчизняного експорту сталі

Індійські сталеливарники в липні-вересні зіткнулися з різким падінням прибутку, тому що ціни впали через уповільнення світового попиту, а експортне мито на деякі сталеві вироби ще більше загальмувало відвантаження.

За словами високопоставленого урядовця, міністерство торгівлі Індії має намір розширити схему підтримки експорту, щоб нівелювати деякі місцеві збори для вітчизняних виробників сталі, оскільки галузь страждає від різкого падіння продажів.

Схема звільнення від мит ​​та податків на експортну продукцію (RoDTEP) пропонує відшкодування різних вбудованих податків експортерам з різних секторів, таких як автомобілі та сільськогосподарська продукція, при цьому експорт сталі в даний час не входить до її компетенції.

Експорт готової сталі з другого за величиною в світі виробника сирої сталі скоротився більш ніж удвічі за перші сім місяців фінансового року, що розпочався у квітні.

Збори, мита та податки, які не входять до складу податку на товари та послуги, можуть додати 8-12% до витратам сталеливарної промисловості, каже Алок Сахай, генеральний секретар та виконавчий глава Індійської асоціації виробників сталі.

«Сталиварна промисловість потребує RoDTEP, щоб компенсувати ці вбудовані витрати промисловості на паритет з іншими країнами-експортерами», — сказав він. Проте міністерству торгівлі також довелося боротися з конкуруючими пропозиціями, які пропонують стимули, пов'язані з виробництвом. , для вітчизняних виробників, які вимагають федеральної фінансової підтримки, сказав чиновник.

Минулого року для стимулювання вітчизняного виробництва було запущено схему, пов'язану з виробництвом спеціалізованої продукції, такою як сталь з покриттям, високоміцна та електротехнічна сталь.

Індійські сталеливарники в липні-вересні зіткнулися з різким падінням прибутку, оскільки ціни впали через уповільнення світового попиту, а експортне мито на деякі сталеві вироби ще більше загальмував відвантаження.

У травні Нью-Делі підвищив експортні мита на 15% для восьми сталеливарних посередників, завдавши збитків виробникам, які сподівалися збільшити ти частку на світовому ринку після того, як Росія потрапила під санкції після початку своєї спецоперації в Україні.

Новини

29 Листопада 2022

Україна виробляє 70% необхідної електроенергії

Держборг України перевищив 100 млрд дол

Британський виробник сталі купує меткомбінат у Південній Кореї

Суха Балка зупинила технологічні процеси на шахті ім. Фрунзе

Польські компанії доставили понад 700 тонн обладнання для енергооб’єктів України

Каметсталь зупинила виробництво через перебої з енергопостачанням

Метінвест відновив роботу всіх підприємств після аварійних зупинок

Дефіцит потужності в українській енергосистемі збільшився до 30%

Україна скоротила імпорт легкових авто

МАГАТЕ провело інспекцію на Чорнобильській АЕС

Нафтогаз просить США допомогти Україні газом для проходження зими

ЄС поки не узгодив обмеження ціни на російську нафту

Україні потрібні трансформатори та системи ППО – Кулеба

ДТЕК готовий відновити роботу Трифонівської сонячної електростанції

28 Листопада 2022

Польща пропонує направити на допомогу Україні заарештовані російські активи

При екстрених відключеннях мешканці столиці будуть зі світлом по 2-3 години на добу

ВСІ НОВИНИ ⇢