США виділяють Україні додаткові гранти на 4,5 млрд дол

Економіка Новини Теми дня
США виділяють Україні додаткові гранти на 4,5 млрд дол

Сполучені Штати у вівторок, 22 листопада, виділяють Україні додаткові 4,5 мільярда доларів грантової допомоги для підтримки держбюджету. Про це заявила міністр фінансів США Джанет Йеллен.

“Сьогодні Сполучені Штати продовжили дотримуватись своєї непохитної прихильності перед Україною, мобілізувавши додаткові 4,5 млрд дол у вигляді грантів для прямої бюджетної підтримки”, – йдеться у заяві.

Йеллен додала, що ці кошти почнуть виплачуватися найближчими тижнями та допоможуть уряду України захиститися від російського вторгнення шляхом зміцнення економічної стабільності та підтримки основних державних послуг.

Зокрема, включаючи заробітну плату для працівників лікарень, державних службовців та вчителів, а також соціальну допомогу для людей похилого віку та вразливий. 

Включно з цими виплатами пряма бюджетна підтримка України з боку США сягне 13 млрд дол грантових коштів.

“Ми заохочуємо інших донорів збільшити та прискорити свою допомогу Україні. Крім надання економічної підтримки, Міністерство фінансів і уряд США продовжуватимуть використовувати всі наші інструменти, включаючи нашу історичну коаліцію санкцій, щоб послабити військову машину Путіна”, – додала міністр фінансів.

Новини

30 Листопада 2023

Іспанський виробник сортового прокату підняв ціни на всю продукцію

У вересні США збільшили експорт нафтогазових труб

Укренерго в черговий раз довелося залучати аварійну допомогу

Кадровий голод гальмує виробництво FPV-дронів в Україні

МАГАТЕ зафіксувало декілька вибухів поблизу Хмельницької АЕС

Завантаження потужностей турецької металургії скоротилось до 55%

Водоканали хочуть підвищити тарифи на 50% 

Підприємства Німеччини скоротили споживання металопрокату на 12,9%

Укрнафта збільшила добовий дебіт однієї зі свердловин завдяки ремонту

29 Листопада 2023

Індія розпочала процес продажу деяких стратегічних родовищ корисних копалин

Вартість імпорту сталі до Туреччини знизилася на 17%

ОГТСУ представив проект реверсу Трансбалканського газопроводу

Україна виконала майже всі вимоги для початку переговорів про вступ до ЄС 

Понад 20% російського СПГ, імпортованого ЄС, перепродається за кордон

Україна потребує міжнародної допомоги у захисті довкілля

Французький BNP Paribas не фінансуватиме проекти з видобутку вугілля для металургії

ВСІ НОВИНИ ⇢