Метінвест виготовляє 2500 пічок для військових та мирних мешканців

Металургія Новини Теми дня
Метінвест виготовляє 2500 пічок для військових та мирних мешканців

Група Метінвест власними силами й разом із партнерами виготовляє 2500 польових печей, щоб українці, які живуть у прифронтових містах, і військовослужбовці могли приготувати їжу та обігріти укриття. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зима, що насувається, не буде простою. Україна воює з терористичною державою, котра навмисно пошкоджує енергетичні системи. Однак якщо жителі тилу сподіваються на допомогу працівників критичних служб, то мешканці прифронтових сіл і містечок ще довго не матимуть світла й тепла в домівках. Та й захисникам в окопах на передовій теж доводиться самотужки дбати про власний комфорт. У таких умовах тільки польові печі та тверде паливо допоможуть пережити холоди.

Як надійна опора України, група Метінвест заздалегідь подбала, щоб цивільні та військові мали засоби обігріву. Для цього на передову й у населені пункти, що знаходяться поблизу бойових дій, компанія відправляє металеві пічки, дрова та вугілля.

Українці мають дивовижну силу об’єднуватися заради спільної мети, тому й грубки Метінвест теж виготовляє не сам. У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова компанія надає сталеві листи організаціям і підприємствам-партнерам, які мають ресурси робити печі з металу.

Від початку війни Метінвест-СМЦ за запитами безоплатно передав майже 93 тонни сталі. Її отримали Укртрансгаз – Оператор газосховищ України, ВКФ «Взірець-2000», громадська організація «Допомога разом», Тернопільський військкомат, «Спілка Чорнобиль» (м. Тернопіль), представники різних волонтерських об’єднань та військових частин.

Роблять металеві грубки і спеціалісти Метінвест-СМЦ. Невдовзі на їх рахунку буде понад 100 виробів. У кілька разів більше виготовлено безпосередньо на підприємствах Метінвесту та передано мирним людям і військовим. Майстри роблять грубки з урахуванням потреб замовників і місця застосування, бо печі для укриттів та окопні дещо відрізняються. Перші безплатно відправляють жителям багатостраждальної Авдіївки чи за окремими запитами від цивільних, а другі – вирушають до бійців на передову. На сьогодні українцям уже надали понад 200 буржуйок, і робота з обігріву захисників країни і мирних мешканців триває.

Новини

9 Грудня 2022

У ІІІ кварталі українська економіка впала на 30,8%

Укренерго попереджає про збереження дефіциту електроенергії протягом зими

Росія продає більше половини своєї нафти по 44 дол/бар

Українські металурги скоротили виплавку сталі на 68%

У листопаді інфляція становила 0,7%

Падіння ВВП за підсумками 2022 року сягне 33,2%

Дефіцит в енергосистемі значний, у кількох областях аварійні відключення – Укренерго

Нідерланди нададуть Україні обладнання та запчастини для ремонту енергомереж

ЄАЕС продовжив антидемпінгове мито на феросилікомарганець з України

Українцям доведеться платити екоподаток за користування генераторами

США запровадили санкції проти компаній, які торгували нафтою з Ірану

Ferrexpo планує вдвічі зменшити викиди вуглецю 

Більше третини енергосистеми України зруйновано -Блінкен

ЄС має намір виділити на постачання зброї Україні ще 2 млрд євро

Зеленського просять посприяти введенню в експлуатацію об’єктів відновлюваної енергетики

8 Грудня 2022

ArcelorMittal запускає проект з утилізації вуглецю в Бельгії

ВСІ НОВИНИ ⇢