Сентравіс короткостроково зупинявся через відсутність електроенергії

Металургія Новини
Сентравіс короткостроково зупинявся через відсутність електроенергії

ПрАТ "Сентравіс Продакшн Юкрейн" (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., після масштабного обстрілу російськими окупантами української енергетичної інфраструктури короткостроково зупинявся через відсутність електроенергії, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як повідомив директор із продажу (chief sales officer, CSO) Артем Атанасов у листі клієнтам, виробництво "Сентравіс" продовжує працювати.

"У день атаки у нас було тимчасове відключення електрики. Зараз подача електроенергії відновлюється, і ми запустили наші ділянки обробки в обох цехах, тому більшість замовлень листопада буде виконано", - констатував менеджер.

За його словами, уряд попросив компанію зменшити навантаження на енергосистему України. Разом із тим, незважаючи на це, на сьогодні (25 листопада – ІФ-У) у нас достатньо електроенергії, а в ситуації, що склалася, повинні бути обслужені в першу чергу об'єкти критичної інфраструктури.

"Саме тому ми вирішили зупинити нашу пресингову лінію на запланований капітальний ремонт 25 листопада", - пояснив директор із продажу.

Він також додав, що команда логістики підприємства постійно контролює найбезпечніші способи доставки готової продукції. Офіси продажу у всьому світі в Ессені, Мілані, Кракові, Лугано, Х'юстоні та Дубаї готові до запитів клієнтів.

Генеральний директор "Сентравісу" Юрій Атанасов та директор з виробництва Андрій Красюк залишаються в Україні та продовжують працювати у Нікополі.

"Сентравіс" - один із найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб, заснований у 2000 році. Його виробничі потужності розташовані у Нікополі (Дніпропетровська обл.). Входить до десятки найкращих світових гравців, постачає труби більш ніж до 70 країн світу з різних регіонів, зокрема компанії Thyssenkrupp, Buhlmann, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen. До російської агресії для підприємства працювало понад 1,4 тис. осіб.

Новини

30 Січня 2023

В Україні арештували майно Дерипаски

Міністерство економіки очікує поступової девальвації гривні

У грудні імпорт сталі у США зріс на 8,6%

У минулому році 83% бізнесів зазнали скорочення доходів

Експорт сталі з Японії впав на 6,1%

Китай залишається лідером світового суднобудування 

США відмовилися виконувати рішення СОТ щодо тарифів на сталь та алюміній

Американська NAS збільшить обсяги виробництва на 20%

УЗ закупила газ для виробничих підприємств без участі посередників

Туреччина почала бурові роботи в Чорному морі

Акції компанії Жеваго продовжують падіння

У Чорному морі збудують першу плавучу вітрову електростанцію

На відновлення енергетики Україні необхідно 17 млрд дол

Італійська Eni підписала угоду про видобуток газу у Лівії

Мінекономіки готує скасування майже половини ліцензій та дозволів

27 Січня 2023

УЗ хоче взяти в управління 25% Крюківського вагонобудівного заводу

ВСІ НОВИНИ ⇢