Криворізькі підприємства Метінвесту передали військовим 300 пічок

Металургія Новини
Криворізькі підприємства Метінвесту передали військовим 300 пічок

Колективи криворізьких підприємств групи Метінвест передали військовим 300 пічок. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Виготовляти буржуйки на підприємствах розпочали з перших місяців повномасштабного вторгнення РФ. Активізували роботи з наближенням холодів, у жовтні. Для робіт сформували бригади зі слюсарів та електрогазозварників, які ріжуть метал, виготовляють кріплення й дверцята, з’єднують деталі. Польові пічки для армії роблять за спеціальними кресленнями, з урахуванням усіх функціональних можливостей

"Поки військові дають відсіч агресору, ми забезпечуємо їх надійний тил. Незважаючи на всі перепони, які виникли під час війни, підприємства Метінвесту залишаються опорою України. Ми працюємо, допомагаємо переселенцям, медикам, ЗСУ. Для створення нашим захисникам і захисницям більш комфортних умов у холодну пору року розпочали виготовляти буржуйки. Для нас, гірників, дуже важливо зігріти кожного, хто зберігає наш спокій, захищає від ворога нашу країну", – розповів представник Північного ГЗК Ян Крайняк.

За допомогою пічок військові вже зігрівають бліндажі, готують їжу й гарячі напої, сушать одяг і взуття. Натепер спеціалісти криворізьких підприємств Метінвесту виготовили партію буржуйок у кількості 550 одиниць та продовжують виробництво.

"Ми вдячні Метінвесту за потужну підтримку. З перших днів війни від підприємств Кривого Рогу отримували техніку, пальне, будівельні матеріали для укріплень. І цього разу колективи відгукнулись на наше прохання й оперативно виготовили буржуйки. Кожна така пічка зігріє до 10 солдатів в окопах", – підкреслив військовослужбовець Олександр Багінський.    

Нагадаємо, що криворізькі підприємства Метінвесту з перших днів широкомасштабного вторгнення оперативно допомагають ЗСУ та ТРО: надають техніку, пальне, плити, деревину й інші матеріали для укріплень, привозять спецодяг для бійців і комплектування для облаштування бліндажів. Виготовляють захисні споруди та броньований захист для військової техніки. 

Новини

30 Січня 2023

В Україні арештували майно Дерипаски

Міністерство економіки очікує поступової девальвації гривні

У грудні імпорт сталі у США зріс на 8,6%

У минулому році 83% бізнесів зазнали скорочення доходів

Експорт сталі з Японії впав на 6,1%

Китай залишається лідером світового суднобудування 

США відмовилися виконувати рішення СОТ щодо тарифів на сталь та алюміній

Американська NAS збільшить обсяги виробництва на 20%

УЗ закупила газ для виробничих підприємств без участі посередників

Туреччина почала бурові роботи в Чорному морі

Акції компанії Жеваго продовжують падіння

У Чорному морі збудують першу плавучу вітрову електростанцію

На відновлення енергетики Україні необхідно 17 млрд дол

Італійська Eni підписала угоду про видобуток газу у Лівії

Мінекономіки готує скасування майже половини ліцензій та дозволів

27 Січня 2023

УЗ хоче взяти в управління 25% Крюківського вагонобудівного заводу

ВСІ НОВИНИ ⇢