Індонезія забороняє експорт бокситів

Металургія Новини
Індонезія забороняє експорт бокситів

Президент Індонезії Джоко Відодо заявив сьогодні, що з червня 2023 року заборонить експорт бокситів — основної сировини для виробництва алюмінію, повідомляє Argus.

Індонезійські боксити надходять переважно в Китай. Китай імпортував 18,1 млн тонн бокситів з Індонезії за січень-листопад, що становить 15,6% загального імпорту бокситів Китаєм за перший період, згідно з митними даними.

Заборона на експорт бокситів була запланована з минулого року, оскільки Індонезія прагне збільшити вартість і прискорити розвиток вітчизняної гірничодобувної промисловості, таким чином збільшуючи зайнятість і доходи.

"Зараз ми розраховуємо [можливість] припинити експорт необроблених бокситів, можливо, починаючи з наступного року, — сказав Відодо 24 листопада 2021 року. — Через рік це буде необроблена мідь, а через рік — олово. Ми продовжуватимемо це."

Відодо знову натякнув на додаткові заборони на експорт в останньому повідомленні. «Експорт сировини буде продовжувати скорочуватися, промисловість, що базується на природних ресурсах країни, буде продовжувати збільшуватися», - сказав він.

Нагадаємо, Індонезія заборонила експорт нікелевої руди з 1 січня 2020 року. Китай, найбільший у світі імпортер нікелевої руди, імпортував 23,8 млн тонн з Індонезії в 2019 році, що становило 42,4% від загального імпорту Китаю продукту того року. Заборона на експорт нікелю спонукала багато китайських компаній інвестувати в переробні заводи в країні для виробництва матеріалів з нержавіючої сталі, таких як нікелевий чавун (NPI), феронікель і рафінований нікель, а також матеріали для акумуляторів, що містять осад змішаного нікель-кобальтового гідроксиду та нікелеву речовину.

За словами Відодо, в результаті заборони на експорт нікелевої руди вартість експорту нікелю зросла в 19 разів з 1,1 мільярда доларів наприкінці 2014 року до 20,9 мільярда доларів у 2021 році. «За моїми оцінками, цього року він сягне понад 30 мільярдів доларів. Це лише один товар», – додав він.

Новини

2 Лютого 2023

Aurum Group під час війни продовжує виготовляти піввагони

Дефіцит в енергосистемі зменшився через завершення ремонту на енергоблоках - Укренерго

Порятунок ГМК є питанням національної і економічної безпеки – Кінах

Головбуха Полтавського ГЗК підозрюють у несплаті податків на 2 млрд грн

Висока облікова ставка НБУ поглиблює кризу у промисловості – Кінах

У Мінфіні оцінили потребу в міжнародному інвестуванні на рівні 3 млрд дол щомісяця

Укренерго підвищує ліміти споживання електроенергії

Норвегія профінансує закупівлю газу для України майже на 200 млн євро

1 Лютого 2023

Японія направить на відновлення України 170 млн долл

Канадська Ivanhoe Mines планує наростити виробництво міді в Конго

У 2023 році економіка Росії зростатиме, а не падатиме - The New York Times

Болгарія почала будівництво трубопроводу до Сербії

В Україні впав попит на нові автомобілі

Фонд підтримки енергетики України зібрав 144 млн євро 

СБУ викрила привласнення 40 млрд в Укрнафті та Укртатнафті

Австрія передасть 5 млн євро для відновлення енергосистеми України

ВСІ НОВИНИ ⇢