Металури стурбовані постійним підвищенням тарифів на електроенергію

Економіка Металургія Новини
Металури стурбовані постійним підвищенням тарифів на електроенергію

Федерація чорної металургії Малайзії (Misif) висловила стурбованість з приводу раптового та постійного підвищення тарифів на електроенергію, введених для чорної металургії, яка все ще занепадає після обвалу цін у квітні 2022 року.

В заяві йдеться, що сталеливарна промисловість зіткнеться з різким зниженням попиту як усередині країни, так і за кордоном.

До того ж користувачі середньої та високої напруги зіштовхнуться з різким збільшенням надбавки за минулу вартість дисбалансу (ICPT) ,7 вер/кВтг до 20 вер/кВтгод. Чистий вплив цього збільшення складе більше 40% для промислових користувачів протягом наступних шести місяців.

Misif заявив, що для того, щоб конкурувати з імпортом та залишатися конкурентоспроможними на міжнародному ринку, металургійна промисловість гостро потребує конкурентоспроможної вартості енергії .

Залежно від маршруту виробництва сталі, як у сталеплавильному, так і в прокатному процесах споживається до 650 кВтг електроенергії для виробництва однієї тонни сталевої продукції. положенні, і щоб галузі не доводилося перекладати високу вартість електроенергії на споживачів, що призводить до високої інфляції, Місіф звертається до уряду із закликом розглянути збереження поточної надбавки ICPT у розмірі 3,7 вересня протягом трьох місяців, з січня до березня 2023 р.; збільшення надбавки на 6,3 вер/кВтг на шість місяців з квітня по вересень 2023 року; підвищення на 10 вер/кВтг з жовтня-грудня 2023 р.; і мораторій на відрахування 1,6% до Фонду відновлюваної енергії на наступні шість місяців для категорій клієнтів, порушених збільшенням надбавки.

Занепокоєння виникло після того, як міністр природних ресурсів, довкілля та зміни клімату оголосив 16 грудня коригування тарифів на електроенергію для півострівної Малайзії на період з 1 січня до 30 червня 2023 року. вартість електроенергії для промисловості.

За оцінками Misif, річна вартість електроенергії у сталеливарній промисловості у розмірі 1 мільярда ринггітів у 2022 році зросте до більш ніж 1,5 мільярда ринггітів.

Новини

2 Лютого 2023

"Дизельний завод" виготовив 49 піввагонів у 2022 році

Дефіцит в енергосистемі зменшився - Укренерго

Порятунок ГМК є питанням національної і економічної безпеки – Кінах

Головбуха Полтавського ГЗК підозрюють у несплаті податків на 2 млрд грн

Висока облікова ставка НБУ поглиблює кризу у промисловості – Кінах

У Мінфіні оцінили потребу в міжнародному інвестуванні на рівні 3 млрд дол щомісяця

Укренерго підвищує ліміти споживання електроенергії

Норвегія профінансує закупівлю газу для України майже на 200 млн євро

1 Лютого 2023

Японія направить на відновлення України 170 млн долл

Канадська Ivanhoe Mines планує наростити виробництво міді в Конго

У 2023 році економіка Росії зростатиме, а не падатиме - The New York Times

Болгарія почала будівництво трубопроводу до Сербії

В Україні впав попит на нові автомобілі

Фонд підтримки енергетики України зібрав 144 млн євро 

СБУ викрила привласнення 40 млрд в Укрнафті та Укртатнафті

Австрія передасть 5 млн євро для відновлення енергосистеми України

ВСІ НОВИНИ ⇢