На Північному ГЗК пройшов тренінг з висотно-верхолазних і рятувальних робіт

Металургія Новини
На Північному ГЗК пройшов тренінг з висотно-верхолазних і рятувальних робіт

На Північному гірничо-збагачувальному комбінаті групи Метінвест за ініціативи Державної служби з питань праці та Федерації роботодавців України пройшов тренінг з висотно-верхолазних і рятувальних робіт. Про це повідомляє пресслужба компанії.

У тренінгу взяли участь керівники й фахівці з охорони праці та промислової безпеки з дев’яти підприємств Кривого Рогу.

Спеціалісти тренувалися на сучасному спеціалізованому полігоні Північного ГЗК, який  створили спеціально для вдосконалення навичок безпечної роботи на висоті. До участі в семінарі залучили експерта навчального центру UTC-ALPINDUSTRY Анатолія Гриценка, який навчає за міжнародними правилами, та працівників Північного ГЗК – сертифікованих тренерів з промислового альпінізму Віталія Мірськова й Олександра Мілютіна.

За словами начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Валерія Тригубенка, підвищення рівня охорони праці та захист працівників від професійних ризиків – першочерговий обов’язок для роботодавців. Саме тому всі висотні роботи, в тому числі й верхолазні, повинні виконувати тільки кваліфіковані спеціалісти, які пройшли спеціальне навчання і мають необхідні знання та досвід.

Під час семінару учасники говорили про переваги новітніх систем безпеки, розглядали можливість застосування передових практик на промислових підприємствах Кривого Рогу й Дніпропетровської області.

"Таке навчання дає змогу отримати найвищу кваліфікацію для виконання робіт на висоті. Ми маємо неабиякий потенціал – талановитих і працелюбних людей. Усім підприємствам лише необхідно використати найліпший світовий досвід і піднятися до європейського рівня технологій та безпеки", – зазначив керівник навчального центру АнатолійГриценко.

Учасники заходу випробували й нові страхові системи. Для порятунку потерпілих відпрацювали п’ять методик – у безопорному просторі та на підкранових шляхах із застосуванням обладнання КRATOS. Спеціалісти криворізьких підприємств отримали знання щодо безпечної евакуації працівників, у тому числі в умовах воєнного стану. 

"Новітні підходи до навчання підвищують рівень безпеки верхолазних робіт шляхом чітко регламентованих правил та використання сучасних засобів індивідуального захисту. Наразі ми перейшли від теоретичних занять до відпрацювання практичних навичок на промислових майданчиках комбінату. Така діяльність уже дає позитивні результати для безпечної організації робіт", – розповів директор з охорони праці, промислової безпеки та екології Північного ГЗК Мачадо Орландо Торрес.

Новини

7 Лютого 2023

ВАКС конфіскував активи підконтрольного росіянам Демурінського ГЗК

6 Лютого 2023

США планують запровадити 200% мито на російський алюміній - Bloomberg

Корейська YK Steel збудує міні-завод з обладнанням від SMS

ДТЕК повідомив про можливе погіршення ситуації зі світлом в Києві

Міністр сталі Індії занепокоєний глобальним протекціонізмом на ринку металобрухту

У 2022 році глобальні відвантаження залізної руди скоротились на 2,3%

На приватизацію виставлять морський порт Білгород-Дністровський

Металургійні заводи Україні виготовили на фронт 100 мобільних укриттів

СБУ повідомила про підозру керівнику РЖД

Уряд Індіі просить виробників сталі перейти до замкнутого цикла виробництва

У Миколаєві арешовано 170 вагонів з добривом російського та білоруського виробництва — СБУ

Нафтогаз планує цьогоріч збільшити видобуток газу на 1 млрд куб

Мексика збільшила експорт металопродукції на 21,2%

Petronas купує активи австралійської Wirsol, яка працює у галузі ВДЕ

Деякі митниці перешкоджають експорту металобрухту до ЄС – Бублей

Запоріжкокс наростив випуск продукціі на 6,1%

ВСІ НОВИНИ ⇢