З початку війни Метінвест спрямував на допомогу країні 2,8 млрд грн

Металургія Новини Теми дня
З початку війни Метінвест спрямував на допомогу країні 2,8 млрд грн

Від початку російського вторгнення група Метінвест спрямувала на посилення обороноздатності країни, підтримання співробітників та мирних українців понад 2,8 млрд грн, з яких 1,5 млрд грн – на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Метінвест докладає всіх зусиль, аби наблизити перемогу України на всіх напрямах. Наші підприємства, наскільки це можливо в воєнних умовах, продовжують виробляти продукцію для оборони та відновлення інфраструктури країни, зберігати робочі місця та сплачувати податки. У межах Сталевого Фронту Ріната Ахметова ми забезпечуємо амуніцією та виробами з металу нашу армію. Гуманітарна ініціатива «Рятуємо життя» опікується продуктами та предметами першої потреби для українців, а також їхнім фізичним та психологічним здоров’ям. Ми дбаємо про співробітників і прагнемо зберегти колектив, аби мати змогу допомагати країні в майбутньому”, – підкреслив генеральний директор компанії Юрій Риженков.

Підприємства, що входять до групи, попри складні обставини в Україні, продовжують працювати з різним рівнем завантаження. Зокрема, у грудні комбінат “Каметсталь” відновив виробництво чавуну, сталі та прокату після зупинки виробництва в листопаді через ракетну атаку Росії на українську енергетику. Продовжується виробництво на спільному підприємстві групи “Запоріжсталь”, на підприємствах Покровської вугільної групи триває будівництво 11-го блоку з видобутку вугілля, а на Центральному ГЗК – виробництво окатків. Загалом фокус підприємств Групи спрямований на те, щоб мати змогу оперативно відновити роботу або збільшити рівень виробництва за умов сприятливої кон’юнктури.

Підприємства Метінвесту задіяні у допомозі армії. Зокрема, на фронт вже передали 69 спеціальних мобільних укриттів для зміцнення окопів, виготовлених на меткомбінатах групи.  Метінвест також передав оборнцям 25 тисяч касок і шоломів, та 150 тисяч бронежилетів, більшість з яких виготовляється в Україні. Для цього на підприємствах групи налагодили власне виробництво сталі для бронепластин. Бронесталь Метінвесту використовують і для захисту колісного транспорту. Із металу компанії виготовляють оборонні елементи – 80 тисяч протитанкових їжаків, а також шиповані ланцюги й мінібастіони.

Компанія також ініціювала проект “Рятуємо життя”, завдяки якому за 10 місяців війни з-за кордону доставлено понад 4 000 тонн харчових продуктів і речей першої потреби. Допомогу отримали понад 350 тис українців. Крім того Метінвест підтримує лікарні, надаючи медикаменти та обладнання, а також розвиває напрямок протезування. 

Новини

23 Травня 2024

Російський Норнікель не буде виплачувати дивиденди через санкції

Світове виробництво DRI у квітні скоротилось на 2,6%

Держава планує підвищити окремі податки для наповнення бюджету

Спікер ВР поки що скептично ставиться щодо економічного бронювання від мобілізації

Виробництво сталі в Італії скоротилось на 10,6% 

Видобуток залізної руди в Китаї зріс на 14%

Anglo American відхилила третю пропозицію про поглинання від BHP

Вартість відбудови в Україні складає понад $480 млд

Рада директорів US Steel висловилась за продаж компанії японській Nippon Steel

Залізна руда подорожчала до максимуму за три місяці

Recycling Solutions у 2023 році майже наполовину збільшила постачання гранульованого шлаку до ЄС

Запоріжсталь завершив капремонт домни №2,

Зелена енергетика рятує українців від відключень електрики вдень

У минулому році VESCO сплатила до бюджету понад 155 млн грн

Інвестиції в енергетику прискорить страхування від воєнних ризиків та вирішення боргової кризи – експерт

Україна збільшить обсяги експорту через порти Балтії

ВСІ НОВИНИ ⇢