Rio Tinto та Baowu узгодили питання щодо залізорудної копальні у Гвінеї

Металургія Новини
Rio Tinto та Baowu узгодили питання щодо залізорудної копальні у Гвінеї

Підрозділ Rio Tinto у Гвінеї узгодив з китайською Baowu розвиток інфраструктури для величезної залізорудної копальні Сіманду, що стане наступним кроком на шляху до реалізації проекту, в якому він бере участь з 1997 року.

Сіманду знаходиться у віддаленому куточку Гвінеї, і проблема транспортування високоякісної залізняку з рудника ринку довгий час перешкоджала його розвитку. Уряд Гвінеї вимагає побудувати 600-кілометрову залізницю до узбережжя.

Представник Rio сказав, що вони та Baowu Resources Co Ltd підписали аркуш умов як наступний крок до досягнення угоди акціонерів, оцінки витрат та схвалення регулюючих органів, необхідних для просування вперед.

Найбільший китайський виробник стали China Baowu Steel Group Co Ltd заявив, що його дочірня компанія підписала умови для інфраструктури Сімандоу (Simandou).

China Baowu заявила, що прискорить переговори за угодою акціонерів, очолить формування консорціуму Bao та здійснить проектне фінансування, а також прискорить розробку проекту.

Консорціум Bao планує інвестувати у спільне підприємство WCS, щоб володіти 49% WCS InfraCo та WCS MineCo. Він планує збільшити свою частку у WCS MineCo до 51% після того, як рудник запрацює.

«Вступ Baowu до проекту є позитивним сигналом про важливість Simandou та довгострокову привабливість його високоякісної залізної руди з низьким вмістом домішок», — сказав Джерард Райнбергер, керуючий директор Rio Tinto Simandou.

Simandou — найбільший у світі нерозроблений проект з видобутку залізняку, ключового компонента у виробництві сталі.

WCS, консорціум сінгапурської фірми Winning International Group (45%), китайської дочірньої компанії Hongqiao Weiqiao Aluminium (35%) та гвінейської компанії United Mining Suppliers International (20%), виграв права на блоки 1 та 2 Simandou у листопаді 2019 року.

Rio Tinto володіє правами на блоки Simandou 3 та 4 з 1997 року через Simfer SA, яка належить уряду Гвінеї (15%) та Simfer Jersey limited (85%), яка сама є спільним підприємством між Rio (53%) та Chalco. Iron Ore Holdings (CIOH) (47%).

75% CIOH належить Алюмінієвій корпорації Китаю (Chinalco) та 20% — Baowu, при цьому China Rail Construction Corporation та China Harbour Engineering Company володіють по 2,5 %

Новини

2 Лютого 2023

Висока облікова ставка НБУ поглиблює кризу у промисловості – Кінах

У Мінфіні оцінили потребу в міжнародному інвестуванні на рівні 3 млрд дол щомісяця

Укренерго підвищує ліміти споживання електроенергії

Норвегія профінансує закупівлю газу для України майже на 200 млн євро

1 Лютого 2023

Японія направить на відновлення України 170 млн долл

Канадська Ivanhoe Mines планує наростити виробництво міді в Конго

У 2023 році економіка Росії зростатиме, а не падатиме - The New York Times

Болгарія почала будівництво трубопроводу до Сербії

В Україні впав попит на нові автомобілі

Фонд підтримки енергетики України зібрав 144 млн євро 

СБУ викрила привласнення 40 млрд в Укрнафті та Укртатнафті

Австрія передасть 5 млн євро для відновлення енергосистеми України

Китай збільшив експорт та імпорт нержавіючої сталі

В січні середня ціна на російську нафту впала нижче 50 дол/бар

ДТЕК планує збільшити  імпорт електроенергії до 1 млрд кВт-год на місяць

Минулого року дефіцит зведеного платіжного балансу становив 2,9 млрд дол

ВСІ НОВИНИ ⇢