У 2022 році Ferrexpo скоротила виробництво окатків на 46%

Металургія Новини
У 2022 році Ferrexpo скоротила виробництво окатків на 46%

Компанія Ferrexpo за підсумками 2022 року скоротила виробництво окатків на 46% у порівнянні з 2021 роком – до 6,053 млн т. Випуск окатишів у четвертому кварталі впав на 86% р./р. – до 417 тис. т. Про це йдеться у звіті на сайті компанії.

Випуск DR-окатків з 67%-м вмістом заліза у 2022 році зменшився на 18% р./р. – до 353 тис. т. Виробництво окатків з 65%-м вмістом заліза за 12 місяців 2022-го становило 5,7 млн т, що на 47% менше в річному обчисленні.

За підсумками четвертого кварталу 2022-го виробництво окатків прямого відновлення не відбувалося через перебої з енергопостачанням у зв’язку з обстрілами військами РФ української енергоінфраструктури.

Виробництво продукції з 65%-м вмістом заліза за підсумками трьох місяців становило 417 тис. т, що на 28% менше у порівнянні з попереднім кварталом, та на 86% – до аналогічного періоду 2021 року.

"Скорочення виробництва окатків у четвертому кварталі зумовлене насамперед відсутністю протягом майже всього періоду енергопостачання, яке було частково відновлене наприкінці грудня. Підприємство зосереджене на виробництві високоякісних окатків ", – йдеться у повідомленні.

Протягом року виробництво DR-окатків становило 6% від загального виробництва продукції. У 2023 році компанія планує й надалі збільшувати випуск окатків прямого відновлення.

Виробництво товарного концентрату за минулий рік становило 124 тис. т, зменшившись на 47% р./р. У четвертому кварталі було вироблено 40 тис. т концентрату. Це на 38% менше, ніж у попередньому кварталі й на 3% більше – в річному обчисленні.

Загальний обсяг продажів продукції за 2022 рік становив 6,2 млн т, що на 46% менше в порівнянні з 2021-м. У четвертому кварталі поставки клієнтам продовжувалися згідно плану, незважаючи на проблеми з енергопостачанням.

"Минулий рік був надзвичайно важким для всіх, хто пов’язаний з Україною. Однак після більш ніж 320 днів конфлікту країна успішно захищається. Операційні та маркетингові команди Ferrexpo залишаються стійкими протягом усього часу війни, і ми й далі підтримуємо народ України шляхом продовження діяльності та інвестицій. Сподіваємося, що наступний рік принесе мир, і ми з нетерпінням станемо частиною процесу створення нового майбутнього для наших людей, їхніх сімей і громад по всій Україні", – зазначив гендиректор Ferrexpo Джим Норт.

Новини

7 Лютого 2023

У Туреччині зросли ціни на металобрухт

Японська JFE Holdings очікує падіння виробництва та прибутку

Укрзалізниця отримала британське обладнання для швидкого відновлення мостів

USAID передало Україні першу газотурбінну станцію на 25 МВт

Австралія збільшила постачання руди до Китаю

Термін перевірки бізнесу під час відшкодування ПДВ скорочено у два рази

БЕБ передало в управління держави конфісковану руду російського олігарха Усманова

Суд заарештував всі банківські рахунки Полтавського ГЗК

Міська рада Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у Коломойського

Уряду Великої Британії рекомендовано продовжити дію мит на китайський товстолистовий прокат

Війна завдала шкоди українському довкіллю майже на 2 трлн грн

Україна збільшує імпорт електроенергії зі Словаччини

Індійська Tata Steel відзвітувала про збитки у останньому кварталі 2022 року

ВАКС конфіскував активи підконтрольного росіянам Демурінського ГЗК

6 Лютого 2023

США планують запровадити 200% мито на російський алюміній - Bloomberg

Корейська YK Steel збудує міні-завод з обладнанням від SMS

ВСІ НОВИНИ ⇢