Каметсталь відновив випуск коксу після блекауту

Металургія Новини Теми дня
Каметсталь відновив випуск коксу після блекауту

Коксохімічний підрозділ Каметсталі відновив роботу після вимушеної зупинки через обмеження електропостачання внаслідок масованих ворожих обстрілів. Про це повідомляє прес-слежба групи Метінвест.

На початку нового року в коксовому цеху комбінату відновили роботу коксові батареї № 1 та № 5 і розпочали виробництво доменного коксу.  

У період вимушеного простою спеціалісти підрозділу системно готували устаткування до відновлення роботи. Один з важливих етапів – підготовка до введення в експлуатацію обладнання, евакуйованого на Каметсталь з Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ), який знаходиться в холодній консервації через бойові дії. 

На металургійному комбінаті реалізували проєкт, спрямований на доставку та підготовку до роботи в коксохімічному підрозділі вагона гасіння, який раніше експлуатувався на АКХЗ. Обладнання призначене для транспортування гарячого коксу після його видачі з камер коксування на дільницю гасіння й далі – на дільницю сортування, де проводиться розподіл коксу за фракціями. 

У реалізації проєкту, разом із каметсталівцями й авдіївськими коксохіміками, взяли участь спеціалісти Метінвест-Промсервісу, які виконали демонтаж і наступне збирання вагона гасіння. Придбане обладнання дозволяє створити резерв для вагона, що працює, та забезпечує проведення його ремонту для підвищення надійності й безпечності експлуатації.

"Відновлення випуску коксу – міцна опора для доменного виробництва та ефективної роботи металургійного комбінату загалом. Коксохіміки Каметсталі працюють самовіддано й професійно, щоб у січні вивести обладнання на неохідні технологічні параметри. Також ми успішно підготували до експлуатації вагон гасіння з АКХЗ", – зазначив заступник директора з виробництва по коксохімічному підрозділу Роман Пурис.

Зараз також у підрозділі відновлюється виробництво сульфату амонію, цеху сіркоочищення, найближчим часом планує стати до роботи відділення виробництва бензолу – таким чином запрацює увесь технологічний ланцюжок коксохімічного виробництва на Каметсталі.

Новини

28 Вересня 2023

ЄБРР долучиться до фінансування розмінування українських земель

В Україні ввели в роботу ще один енергоблок ТЕС

Чехія планує націоналізувати газотранспортну систему країни 

Чверть українців наразі без роботи - опитування

США за підсумками серпня скоротили імпорт сталі до 2,28 млн ​​тонн

Металурги Бразилії закликають уряд підвищити імпортні мита на сталь

Японія у серпні збільшила імпорт коксівного вугілля

Китай скоротив викиди на підприємствах із потужностями 330 млн тонн на рік

УЗ розвиває експортні шляхи до Молдови та Румунії

В Німеччині дали добро на створення оборонного підприємства в Україні

Українці більш позитивно оцінюють стан справ в економіці

До українських ПСГ закачують газ більше 40 іноземних компаній

Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджена ТЕС на півдні країни

Переговори про членство України в ЄС можуть розпочатись в грудні

Не дивлячись на війну будівельний бізнес в Україні зріс на 43%

Німецька хімічна промисловість перебуває на межі краху

ВСІ НОВИНИ ⇢