Капіталізація криптовалютного ринку понад 900 мільярдів: що це означає?

Новини

За більш ніж 2 місяці капіталізація криптовалютного ринку вперше зробила крок вище 900 мільярдів доларів. Велике надходження капіталу свідчить про те, що інтерес до криптовалютного ринку повернувся. 

Тим не менш, багато експертів досі налаштовані скептично по відношенню до зростання ціни на криптовалюти. Разом з експертами моніторингового сервісу Scanbit спробуємо розібратися, чого очікувати зростання загальної капіталізації на криптовалютному ринку.

Зростання капіталізації – криптовалюта почне зростати?

На 12 січня загальна капіталізація вперше перевищила показник 900 мільярдів доларів. Це максимальний показник протягом останніх 9 тижнів. І деякі токени почали демонструвати неймовірне зростання. Звичайно ж, багато хто сприйняв таку тенденцію, як прояв нового бичачого ринку. Але чи все так насправді?

У зв'язку з тим, що в листопаді впала біржа FTX, це призвело до суттєвого відтоку капіталу з криптовалютного ринку. Найнижчий показник капіталізації було досягнуто 21 листопада 2022 року, коли загальна ринкова капіталізація була на рівні 783 мільярди доларів. Тобто всього 16 днів було достатньо, щоб дійти від максимального значення до мінімального – на 26%.

Поки ситуація оброблялася експертами, був період тотальної невизначеності. Але разом із новим роком, здається, настрій почав змінюватися – із невпевненості на попередній оптимізм. Лідирують деякі токени, які показують високі результати за останній тиждень. Це дає підстави для надії. Наприклад, ігровий проект Gala виріс на 120%, а блокчейн Aptos показав зростання на 83% за аналогічний час.

А найголовніше, що лідер криптовалютного ринку Bitcoin нарешті перестав пробивати дно і досяг показника 19 000$. Апетит до криптовалюти почав відроджуватись. That Martini Guy написав посаду про те, що недавні події – це явний показник повернення бичачого ринку. Аналогічно оптимістично налаштований і @Crypto Bitlord, який заявив, що ведмежий ринок офіційно закінчено.

Але чи справді так оптимістично?

Але не все так однозначно, як упевнено стверджують деякі експерти з криптовалютного простору. 

Наприклад, @SatoshiFlipper стверджує, що потрібно мати обережність по відношенню до останніх рухів ринку і рекомендує не змінювати стратегію своїх послідовників – рухатися незалежно від «шуму». Він упевнений, що це пастка і треба забути про те, що найближчим часом показник ціни хоч приблизно наблизиться до 30 000$.

Аналогічної думки @wizardofsoho, який рішуче стверджується, що це найбільша пастка для бугаїв. Впевнений, що настане капітуляція – все впаде на 60-70%. Пояснюється, що нещодавній сплеск цін – це закриття коротких позицій, тому безглуздо навантажувати свій портфель альткоїнами.

Цілком ваша особиста справа кому довіряти – оптимістам чи песимістам. Але будьте максимально обережними і пам'ятайте, що криптовалюта – це ризикові інвестиції і потрібно бути готовим до всього.

Новини

6 Лютого 2023

США планують запровадити 200% мито на російський алюміній - Bloomberg

Корейська YK Steel збудує міні-завод з обладнанням від SMS

ДТЕК повідомив про можливе погіршення ситуації зі світлом в Києві

Міністр сталі Індії занепокоєний глобальним протекціонізмом на ринку металобрухту

У 2022 році глобальні відвантаження залізної руди скоротились на 2,3%

На приватизацію виставлять морський порт Білгород-Дністровський

Металургійні заводи Україні виготовили на фронт 100 мобільних укриттів

СБУ повідомила про підозру керівнику РЖД

Уряд Індіі просить виробників сталі перейти до замкнутого цикла виробництва

У Миколаєві арешовано 170 вагонів з добривом російського та білоруського виробництва — СБУ

Нафтогаз планує цьогоріч збільшити видобуток газу на 1 млрд куб

Мексика збільшила експорт металопродукції на 21,2%

Petronas купує активи австралійської Wirsol, яка працює у галузі ВДЕ

Деякі митниці перешкоджають експорту металобрухту до ЄС – Бублей

Запоріжкокс наростив випуск продукціі на 6,1%

На ЄС припадає більше половини зовнішньоторговельного обороту України

ВСІ НОВИНИ ⇢