Dunaferr через брак сировини не може відновити виробництво

Металургія Новини
Dunaferr через брак сировини не може відновити виробництво

Угорський меткомбінат Dunaferr цього місяця не зміг відновити виробництво, як було заплановано, через брак сировини, повідомили S&P Global Commodity Insights 9 лютого ринкові джерела.

Сталеливарна компанія планувала відновити роботу, використовуючи сляб румунського виробника сталі Liberty Galati, який належить Liberty Steel Group, зареєстрованій у Великобританії.

Але ринкові джерела цього тижня повідомили, що наразі румунська компанія постачала лише обмежені обсяги коксівного вугілля для підтримки роботи коксових батарей, не здійснюючи поставки залізної руди чи іншої сировини. Liberty Steel, яку ринкові джерела раніше називали потенційним покупцем угорського сталеливарного заводу, відмовилася від коментарів.

“Основна сировина — в кількості, необхідній для стабільної та безперервної роботи доменного та сталеливарного цехів — ще не отримана, і є дуже низька ймовірність, що вона буде отримана найближчими днями”, — заявив один з представників ринку.

Муніципальний суд у Дунауйвароші постановив ліквідувати Dunaferr у грудні та призначив тимчасового адміністратора, оскільки сталеливарний завод простоював із третього кварталу. На початку лютого прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив, що уряд виплатить працівникам Dunaferr заробітну плату за наступні шість місяців, причому на це буде виділено 16 мільярдів форинтів (45,4 мільйона доларів). Протягом шести місяців уряд заявив, що очікує, що для заводу буде знайдено нового власника.

Українська група Метінвест раніше повідомляла у зацікавленості у покупці Dunaferr. “Ми були одним із основних постачальників сировини для заводу Dunaferr протягом останніх кількох років”, — сказав S&P Global представник Метінвесту. — “Якщо ці поставки триватимуть, це дозволить нам відновити роботу на наших гірничо-збагачувальних підприємствах у Кривому Розі”.

У Метінвесті заявили, що сподіваються на чесний і прозорий тендер з продажу Dunaferr, але говорити про процес поки рано.

Новини

20 Травня 2024

Влада Індії планує стимулювати виробництво ЗРС з низькосортних руд

Вартість кредитів для підприємств поступово скорочується

УЗ скасувала аукціони з продажу металобрухту

British Steel постачатиме залізничні рейки до Туреччини

НКРЕКП підвищило ціни на електроенергію для бізнесу

Індійська JSW Steel знайшла коксівне вугілля в Мозамбіку

Турецька Habas отримала дозвіл на будівництво прокатного заводу

Україна наростила експорт сталевих напівфабрикатів майже вдвічі

Метинвест в I кварталі скоротив виплавку сталі, але збільшив виробництво ЗРС

Виробництво сталі у Китаї відстає від минулорічних показників

Заводи в Україні змушені наймати жінок через брак персоналу

За підсумками січня-квітня імпорт довгого прокату в Україну зріс на 9,9%

Мінекономіки представило проєкт оновленого порядку стимулювання для індустріальних парків

Британія запровадила санкції щодо одного з найбільших контейнерних терміналів росії

Ціни на золото встановили новий рекорд

Українські підприємства збільшили імпорт нікелю на 60%

ВСІ НОВИНИ ⇢