Dunaferr через брак сировини не може відновити виробництво

Металургія Новини
Dunaferr через брак сировини не може відновити виробництво

Угорський меткомбінат Dunaferr цього місяця не зміг відновити виробництво, як було заплановано, через брак сировини, повідомили S&P Global Commodity Insights 9 лютого ринкові джерела.

Сталеливарна компанія планувала відновити роботу, використовуючи сляб румунського виробника сталі Liberty Galati, який належить Liberty Steel Group, зареєстрованій у Великобританії.

Але ринкові джерела цього тижня повідомили, що наразі румунська компанія постачала лише обмежені обсяги коксівного вугілля для підтримки роботи коксових батарей, не здійснюючи поставки залізної руди чи іншої сировини. Liberty Steel, яку ринкові джерела раніше називали потенційним покупцем угорського сталеливарного заводу, відмовилася від коментарів.

"Основна сировина — в кількості, необхідній для стабільної та безперервної роботи доменного та сталеливарного цехів — ще не отримана, і є дуже низька ймовірність, що вона буде отримана найближчими днями", — заявив один з представників ринку.

Муніципальний суд у Дунауйвароші постановив ліквідувати Dunaferr у грудні та призначив тимчасового адміністратора, оскільки сталеливарний завод простоював із третього кварталу. На початку лютого прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив, що уряд виплатить працівникам Dunaferr заробітну плату за наступні шість місяців, причому на це буде виділено 16 мільярдів форинтів (45,4 мільйона доларів). Протягом шести місяців уряд заявив, що очікує, що для заводу буде знайдено нового власника.

Українська група Метінвест раніше повідомляла у зацікавленості у покупці Dunaferr. "Ми були одним із основних постачальників сировини для заводу Dunaferr протягом останніх кількох років", — сказав S&P Global представник Метінвесту. — "Якщо ці поставки триватимуть, це дозволить нам відновити роботу на наших гірничо-збагачувальних підприємствах у Кривому Розі".

У Метінвесті заявили, що сподіваються на чесний і прозорий тендер з продажу Dunaferr, але говорити про процес поки рано.

Новини

24 Березня 2023

Українці менш песимістично оцінюють економічну ситуацію в країні

Автогаз на АЗС подешевшав до 22 грн за літр

Металургійна галузь відновиться лише після деблокади портів

Виплавка сталі у Китаї зросла на 4,7%

Українська енергетика отримала допомогу від 30 країн

Португалія допоможе Україні запустити систему торгівлі квотами на викиди

Кубраков назвав пріоритетні напрями відновлення України

Сентравіс експортувала на 126 млн євро своєї продукції

ІНГЗК проводить роботи з підвищення надійності обладнання

Переможця аукціону з продажу Білгород-Дністровського порту перевіряють правоохоронці- ФДМУ

Україна отримає від EMSA обладнання для ліквідації забруднень у портах

АМКР завершив 2022 рік з великими збитками

Українська енергосистема працює з резервом потужності

Суд арештував акції Дніпроспецсталі, які належали дружині Медведчука

Бразилія не вводитиме мито на прокат з Китаю

Alcoa назавжди закриває свій алюмінієвий завод у США

ВСІ НОВИНИ ⇢