Виробництво сталі у Туреччині може відновитися впродовж місяця

Металургія Новини
Виробництво сталі у Туреччині може відновитися впродовж місяця

За оцінками глобального гіганта з переробки вторинної сировини Sims Metal Management, виробництво сталі на півдні Туреччини може відновитися до кінця лютого або першого тижня березня після того, як минулого тижня регіон постраждав від руйнівних землетрусів, повідомляє Argus.

“Зворотній зв’язок металургійного заводу, який я отримав від деяких власників, полягає в тому, що їхня робоча сила не змінена, інфраструктура не пошкоджена, але зараз увага зосереджена на гуманітарних питаннях, і вони очікують на кінець місяця, початок березня щоб повернутися до нормального життя”, – сказав сьогодні виконавчий директор Алістер Філд.

Металургійні комбінати в регіоні, які включали одну доменну піч і п’ять електродугових печей, не постраждали від землетрусів, але виробництво з тих пір було припинено. У п’ятницю кілька комбінатів опублікували повідомлення про форс-мажорні обставини, що посіяло невизначеність на ринку щодо можливих короткострокових впливів на попит на брухт і ціни внаслідок втрати виробництва. Сімс сказав, що дотепер спостерігався мінімальний вплив на поставки брухту в країну.

Наразі компанія була змушена переспрямувати два вантажі, спочатку призначені для заводів Іскендеруна, в інші місця по всій Туреччині, а статус третього вантажу призначено для регіону, який зараз розглядається, за словами Філда. У компанії зазначили, що порт і термінали, якими користуються комбінати в регіоні, не постраждали, а деякі комбінати вчора почали розвантажувати брухт.

У короткостроковій перспективі турецькі заводи в інших регіонах країни можуть збільшити завантаження потужностей, оскільки знесення та очищення залишаються в центрі уваги уряду, тоді як у середньостроковій перспективі попит на сталь може покращитися після заходів з відновлення. “Ми переконані, що будуть докладені спільні зусилля для відновлення постраждалих територій, і для цього, очевидно, знадобиться металургійна промисловість, яка повинна буде активізуватись і виконати ці вимоги… відновити та відновити, ймовірно, з більш високою якістю будівництва та тому більше сталі”, – сказав Філд.

На Туреччину припало 36,5% обсягів продажів Sims у першому півріччі 2023 фінансового року, що закінчилося 31 грудня. Ціни на імпорт турецького брухту чорних металів HMS 1/2 80:20 впали сьогодні на 9 дол/тонну до 418 дол/тонну за щоденною оцінкою Argus після продажу США судна для відвантаження в березні заводу Marmara на північному заході Туреччини.

Новини

20 Травня 2024

Влада Індії планує стимулювати виробництво ЗРС з низькосортних руд

Вартість кредитів для підприємств поступово скорочується

УЗ скасувала аукціони з продажу металобрухту

British Steel постачатиме залізничні рейки до Туреччини

НКРЕКП підвищило ціни на електроенергію для бізнесу

Індійська JSW Steel знайшла коксівне вугілля в Мозамбіку

Турецька Habas отримала дозвіл на будівництво прокатного заводу

Україна наростила експорт сталевих напівфабрикатів майже вдвічі

Метинвест в I кварталі скоротив виплавку сталі, але збільшив виробництво ЗРС

Виробництво сталі у Китаї відстає від минулорічних показників

Заводи в Україні змушені наймати жінок через брак персоналу

За підсумками січня-квітня імпорт довгого прокату в Україну зріс на 9,9%

Мінекономіки представило проєкт оновленого порядку стимулювання для індустріальних парків

Британія запровадила санкції щодо одного з найбільших контейнерних терміналів росії

Ціни на золото встановили новий рекорд

Українські підприємства збільшили імпорт нікелю на 60%

ВСІ НОВИНИ ⇢