Виробництво сталі у Туреччині може відновитися впродовж місяця

Металургія Новини
Виробництво сталі у Туреччині може відновитися впродовж місяця

За оцінками глобального гіганта з переробки вторинної сировини Sims Metal Management, виробництво сталі на півдні Туреччини може відновитися до кінця лютого або першого тижня березня після того, як минулого тижня регіон постраждав від руйнівних землетрусів, повідомляє Argus.

"Зворотній зв’язок металургійного заводу, який я отримав від деяких власників, полягає в тому, що їхня робоча сила не змінена, інфраструктура не пошкоджена, але зараз увага зосереджена на гуманітарних питаннях, і вони очікують на кінець місяця, початок березня щоб повернутися до нормального життя", - сказав сьогодні виконавчий директор Алістер Філд.

Металургійні комбінати в регіоні, які включали одну доменну піч і п’ять електродугових печей, не постраждали від землетрусів, але виробництво з тих пір було припинено. У п’ятницю кілька комбінатів опублікували повідомлення про форс-мажорні обставини, що посіяло невизначеність на ринку щодо можливих короткострокових впливів на попит на брухт і ціни внаслідок втрати виробництва. Сімс сказав, що дотепер спостерігався мінімальний вплив на поставки брухту в країну.

Наразі компанія була змушена переспрямувати два вантажі, спочатку призначені для заводів Іскендеруна, в інші місця по всій Туреччині, а статус третього вантажу призначено для регіону, який зараз розглядається, за словами Філда. У компанії зазначили, що порт і термінали, якими користуються комбінати в регіоні, не постраждали, а деякі комбінати вчора почали розвантажувати брухт.

У короткостроковій перспективі турецькі заводи в інших регіонах країни можуть збільшити завантаження потужностей, оскільки знесення та очищення залишаються в центрі уваги уряду, тоді як у середньостроковій перспективі попит на сталь може покращитися після заходів з відновлення. "Ми переконані, що будуть докладені спільні зусилля для відновлення постраждалих територій, і для цього, очевидно, знадобиться металургійна промисловість, яка повинна буде активізуватись і виконати ці вимоги… відновити та відновити, ймовірно, з більш високою якістю будівництва та тому більше сталі", - сказав Філд.

На Туреччину припало 36,5% обсягів продажів Sims у першому півріччі 2023 фінансового року, що закінчилося 31 грудня. Ціни на імпорт турецького брухту чорних металів HMS 1/2 80:20 впали сьогодні на 9 дол/тонну до 418 дол/тонну за щоденною оцінкою Argus після продажу США судна для відвантаження в березні заводу Marmara на північному заході Туреччини.

Новини

20 Березня 2023

Україна будуватиме захищену від обстрілів енергоінфраструктуру

Туреччина припинила транзит підсанкційних товарів до РФ

Київ та Лондон підписали угоду про цифрову торгівлю

Ціни на газ в ЄС впали нижче позначки в 450 дол за тис куб м

ДБР виявило незаконні схеми масштабного вивозу металобрухту

Енергоатом та канадська Cameco підписали угоду про використання українського урану

Інтерпайп Сталь вимушено припинив роботу через дефіцит металобрухту

Індія збільшила експорт сталі у лютому

Eurofer підтримує підсилення санкцій проти російської метпродукції

МВФ змінив правила для затвердження кредитної програми для України

Через ремонти можливі відключення електрики у двох областях

Nucor очікує на збільшення поставок у першому кварталі

Релоковані підприємства отримають гранти від Данії

17 Березня 2023

США готують новий пакет військової допомоги для України

Китай може оскаржити вуглецеве мито у міжнародних торгівельних судах

Німецька промисловість скоротила викиди парникових газів на 10%

ВСІ НОВИНИ ⇢