ГЗК Метінвеста у 2022 році перерахували до бюджету 9,2 млрд грн

Металургія Новини
ГЗК Метінвеста у 2022 році перерахували до бюджету 9,2 млрд грн

За минулий рік криворізькі підприємства, що входять у групу Метінвест, перерахували до державної скарбниці та міського бюджету майже 9,2 млрд гривень. Найбільше податків сплатили гірничо-збагачувальні комбінати: Північний, Південний, Центральний та Інгулецький, повідомляє пресслужба компанії.

Торік лише два місяці підприємства Метінвесту в Кривому Розі працювали за наміченими в мирний час планами та на повну потужність. З початком війни виникли проблеми з транспортуванням готової продукції гірничо-збагачувальних комбінатів, через це зменшувалося завантаження виробництв, частина з яких на певний час вимушена була піти у простій. У зв’язку з атаками на енергетичну інфраструктуру країни підприємствам доводилося підтримувати роботу в умовах суворого лімітування споживання електроенергії.

Та попри труднощі воєнного часу, криворізькі підприємства групи Метінвест залишилися міцною опорою України й виконали свої податкові зобов’язання. До трійки основних джерел наповнення бюджетів традиційно ввійшов податок з прибутку, який за рік склав 2,67 млрд гривень, єдиний соціальний внесок (1,31 млрд гривень) і податок з прибутків фізичних осіб (1, 12 млрд гривень).

Незважаючи на воєнний стан в Україні, криворізькі підприємства Групи збільшили рентну плату за користування надрами до 3,1 млрд гривень, а плату за землю – до 440,5 млн гривень.

Загалом група Метінвест з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств у 2022 році перерахувала до бюджетів усіх рівнів 20,5 млрд грн податків і зборів, майже половина з яких – це податки криворізьких активів. Перераховані кошти підприємств, які є містоутворювальними у Кривому Розі, будуть спрямовані на виплату заробітної плати працівникам комунальних підприємств, ремонти об’єктів інфраструктури, забезпечення роботи лікувальних закладів та інші напрями, необхідні для повноцінного функціонування міста.

Новини

31 Березня 2023

Метінвест закінчив 2022 рік зі збитком у 2,2 млрд дол

Україна отримала пільговий канадський кредит на 1,8 млрд дол

НКРЕКП підвищила "зелені" тарифи на другий квартал

Україна зменшила імпорт електроенергії у березні на 95%

Австралійська Pilbara Minerals інвестує у літієві проекти

ЮАР запровадила мито на китайський прокат з покриттям

Паливо на АЗС продовжує дешевшати

ЄС поки не змінюватиме стелю цін на російську нафту

Ціни на руду взяли позначку у 130 дол/тонну

Програму доступних кредитів розширять на переробні підприємства

Японія заборонила експорт сталі та алюмінію до РФ

Україна отримала від Німеччини 420 тонн енергообладнання

В Україні планується підвищення цін на бензин та дизпаливо

Для повернення до довоєнної якості життя може знадобитися 5-7 років - Свириденко

Уряд спростив процедуру ввезення низки товарів подвійного призначення

30 Березня 2023

Китай збільшив квоти на видобуток металів

ВСІ НОВИНИ ⇢