Запаси газу в українських сховищах знизились до 10 млрд куб
Новини ТЕК
Запаси газу в підземних сховищах становлять близько 10 млрд куб. м. Про це повідомив голова правління «Нафтогазу» Олексій Чернишов, передають «Українські новини».
«Плани Росії влаштувати зимову енергетичну кризу для України зазнали краху. Ми вже пройшли чотири місяці найважчого в історії нашої країни опалювального сезону. Березень прогнозують відносно теплим. Це у поєднанні з забезпеченими «Нафтогазом» обсягами блакитного палива дає впевненість в успішному завершенні найскладнішої зими. Так, наразі в українських підземних сховищах зберігається близько 10 млрд кубометрів газу, що при поточному відборі дозволяє розраховувати на достатні запаси газу на кінець опалювального сезону», - написав він.
За словами Чернишова, зараз «Нафтогаз» працює над стратегічним планом проходження опалювального сезону 2023/2024.
«Наша задача - акумулювати в сховищах щонайменше 15 млрд кубометрів газу до початку наступного опалювального сезону. Команда «Нафтогазу» займається цим вже зараз», - зазначив він.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram