За перші два місяці УГВ скоротила видобуток газу на 5%

Новини ТЕК
За перші два місяці УГВ скоротила видобуток газу на 5%

Добовий комерційний (товарний) видобуток природного газу державною компанією "Укргазвидобування" у січні та лютому 2023 року склав 34,2 млн куб. м та 34,5 млн куб. м відповідно, що на 5% менше показників січня і лютого 2022 року (36,2 млн куб. м і 36,3 млн куб. м).

Про це свідчить презентація НАК "Нафтогаз України" для власників дефолтних єврооблігацій, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Водночас показник добового видобутку газу у перші два місяці цього року вищий, ніж у травні-грудні 2022 року, коли видобуток коливався від 33,6 млн куб. м до 34,1 млн. куб. м.

Добовий видобуток товарного газу "Укргазвидобуванням" у лютому 2023 року відповідає річному обсягу 12,6 млрд куб. м за фактичного видобутку12,5 млрд куб. м за весь 2022 рік.

Як повідомлялося, голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов раніше зазначав, що компанія має на меті збільшити власний видобуток природного газу на 1 млрд куб. м вже у 2023 році – до 13,5 млрд куб. м, що відповідає добовому виробництву на рівні 37 млн кубометрів.

Згідно з презентацією, після початку повномасштабної російської агресії найменший добовий видобуток був зафіксований у грудні (33,6 млн куб. м) та вересні (33,8 млн куб. м).

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належать НАК "Нафтогаз України", у 2022 році видобуло 12,5 млрд куб. м природного газу (товарного), що на 3% менше, ніж 2021 року.

Новини

31 Березня 2023

Метінвест закінчив 2022 рік зі збитком у 2,2 млрд дол

Україна отримала пільговий канадський кредит на 1,8 млрд дол

НКРЕКП підвищила "зелені" тарифи на другий квартал

Україна зменшила імпорт електроенергії у березні на 95%

Австралійська Pilbara Minerals інвестує у літієві проекти

ЮАР запровадила мито на китайський прокат з покриттям

Паливо на АЗС продовжує дешевшати

ЄС поки не змінюватиме стелю цін на російську нафту

Ціни на руду взяли позначку у 130 дол/тонну

Програму доступних кредитів розширять на переробні підприємства

Японія заборонила експорт сталі та алюмінію до РФ

Україна отримала від Німеччини 420 тонн енергообладнання

В Україні планується підвищення цін на бензин та дизпаливо

Для повернення до довоєнної якості життя може знадобитися 5-7 років - Свириденко

Уряд спростив процедуру ввезення низки товарів подвійного призначення

30 Березня 2023

Китай збільшив квоти на видобуток металів

ВСІ НОВИНИ ⇢