Каметсталь капітально відремонтував два тепловози

Металургія Новини
Каметсталь капітально відремонтував два тепловози

Комбінат Каметсталь реалізує програму відновлення локомотивів УЗТ. З початку року після капітального ремонту на підприємство повернулися і працюють два маневрові тепловози, повідомляє пресслужба групи Метінвест.

На комбінаті для підтримки працездатності рухомого залізничного складу поточні ремонти та технічне обслуговування виконують слюсарі й слюсарі-електрики цеху ремонту УЗТ. Однак для відновлення моторесурсів тепловозів час від часу їх необхідно лагодити капітально. Таку роботу виконують фахівці на спеціалізованих підприємствах, зокрема на Запорізькому тепловозоремонтному заводі, що є надійним партнером залізничників Каметсталі.

Цього року після якісних капремонтів на комбінат повернулися локомотиви серії ТГМ4 № 1181 і № 1183. Вони призначені для виконання маневрових робіт і технологічних перевезень. Зараз обидва тепловози працюють на станції Доменній – виконують насамперед завдання з встановлення чавуновозів і шлаковозів під доменні печі та перевозять чавун у міксерне відділення конвертерного цеху.

"Фахівці-ремонтники капітально відновили дизель, гідропередачу, повністю замінили електропроводку. Значну увагу приділили ремонту колісних пар. Колеса заново насаджені на осі – перебандажені. Візки розбирали, ревізували, замінили шестерні в гідромеханічних редукторах. Такий доскональний ремонт подовжує термін експлуатації машин ще на 6-7 років, зберігаючи їхні нормальні робочі показники", – зазначив заступник начальника управління залізничного транспорту з інжинірингу Олександр Настека.

Капремонт також дозволив покращити умови праці екіпажів тепловозів. Наприклад, під бортову мережу локомотивів спеціально вмонтували холодильники.

"Як машиніст із досвідом, можу сказати, що тепловоз відремонтували якісно. Свого часу я особисто доправляв його в Запоріжжя, тож тепер відчуваю різницю. Машина безвідмовно слухається кожної технічної команди, маневреність покращилась. Добре, що комбінат подбав і про наші умови праці. Холодильник поряд із робочим місцем під час довгої напруженої робочої зміни стане в пригоді, особливо в літню спеку. Тож працюємо, щоб підтримувати економіку України", – зазначив машиніст тепловоза УЗТ Олександр Гергуль.

Зараз на Каметсталі для забезпечення виробництва технологічними залізничними перевезеннями працює 31 локомотив.

Новини

24 Березня 2023

Вчені придумали, як скоротити викиди металургійних заводів на 90%

В ЄС хочуть декарбонізувати морський транспорт

У порту Рені збудують мультимодальний термінал

Лідери ЄС підтримали обмеження цін на нафту і посилення санкцій проти РФ

23 Березня 2023

Суха Балка запустила новий блок з видобутку залізної руди

Вуглецевий податок коштуватиме Україні 300 млн долл

Каметсталь відправить у березні 350 вагонів гранульованого шлаку до Європи

Voestalpine інвестує 1,5 млрд євро у виробництво сталі з низьким рівнем викидів CO2

Україна піднялась на 31 місце у рейтингу світових виробників сталі

Металурги в лютому збільшили експорт плоского прокату

Виробництво сталі на українських заводах Метінвеста завантажене на 60-65%

Світові потужності ВДЕ збільшилися

Південна Корея планує створити найбільший в світі кластер напівпровідників

Україна та Молдова погодили деталі запуску нової залізничної гілки

Італійська Edison інвестує 5 млрд євро в розвиток ВДЕ

Суд арештував активи російського олігарха Шелкова вартістю 20 млн грн

ВСІ НОВИНИ ⇢