Релоковані підприємства отримають гранти від Данії

Економіка Машинобудівництво Металообробка Новини
Релоковані підприємства отримають гранти від Данії

Власники мікро-, малого та середнього бізнесу можуть отримати грант на розвиток діяльності від Данської ради у справах біженців. Грантова програма передбачає надання фінансової допомоги у розмірі до $15 тис. для релокованого бізнесу.

Як повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, основною умовою для участі в грантовій програмі є створення нових, збереження існуючих робочих місць для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від війни.

Сума фінансової допомоги визначається в залежності від кількості робочих місць, які планується створити, відновити чи зберегти.

Заповнити заявку на отримання гранту на підтримку бізнесу можна за посиланням.

Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка ухвалить рішення щодо подальшої участі заявки у програмі.

Раніше повідомлялося, що уряд Данії та більшість партій у данському парламенті домовилися про створення фонду в розмірі 7 млрд данських крон ($1 млрд) для цивільної, військової та економічної допомоги Україні.

Новини

5 Червня 2023

В Раді пропонують підняти акцизи на пальне

Індія може повернути 19% мито на імпорт прокату

Дефіцит держбюджету зріс до 88,3 млрд долл

З початку війни Метінвест спрямував на допомогу Україні 3,7 млрд грн

Єврокомісія представила пропозиції з модернізації правил ЄС щодо безпеки на морі

Дочірня компанія індійського конгломерату Tata будуватиме завод з виробництва літій-іонних акумуляторів

Німеччина виділяє 50 млрд євро на озеленення важкої промисловості – Хабек

Уряд спростив реєстрацію податкових накладних

З початку року Запоріжкокс збільшив виробництво на 38%

Імпорт сталі до Туреччини с початку року зріс на 11,9% 

Обсяг вантажоперевезень залізницею України зріс майже на 20% у травні

Туреччина вдруге за рік піднімає плату за прохід через Чорноморські протоки

Японська Rengo відмовляється від використання вугілля з метою скорочення викидів CO2

Британія продовжила ще на рік призупинення захисного мита на український прокат

З початку війни бізнес отримав 113,2 млрд грн пільгових кредитів

Курт Волкер закликає світ об’єднатися для розблокування українських портів

ВСІ НОВИНИ ⇢