Київ та Лондон підписали угоду про цифрову торгівлю

Економіка Новини
Київ та Лондон підписали угоду про цифрову торгівлю

Велика Британія підписала ключову угоду про цифрову торгівлю з Україною, яка підтримає економіку країни та значно покращить наші торгові та інвестиційні відносини.

Як ідеться в повідомленні британського уряду, Міністерство бізнесу та торгівлі мобілізує британський бізнес до участі в майбутніх проєктах реконструкції в Україні за допомогою великої конференції "Шлях до відновлення України".

Велика Британія обіцяє продовжити скасування мит на всі українські товари до березня 2024 року. Це сталося після того, як Велика Британія в травні 2022 року ухвалила рішення знизити мита на всі товари з України до нуля.

Як повідомляється, Департамент бізнесу та торгівлі прийняв низку українських міністрів, а також 200 британських і міжнародних компаній і офіційних осіб у Mansion House, щоб закласти основу для більш тісної співпраці в майбутньому.

Україна матиме гарантований доступ до фінансових послуг, важливих для зусиль з реконструкції, завдяки спрощенню транскордонних потоків даних угодою. Українські підприємства також зможуть ефективніше та дешевше торгувати з Великою Британією за допомогою електронних транзакцій, електронних підписів та електронних контрактів.

Ця угода про цифрову торгівлю демонструє, що українські IT-компанії, які працюють в Україні, користуються попитом у всьому світі, незважаючи на всі виклики війни.

Загальна військова, гуманітарна та економічна підтримка Великої Британії, обіцяна з 24 лютого 2022 року, зараз становить понад 4 млрд фунтів стерлінгів. 

Як зазначається, угода усуне перешкоди для цифрової торгівлі та дозволить більш ефективно здійснювати партнерські ініціативи та спільну роботу. Це також сприятиме прискоренню економічного відновлення завдяки швидшій реалізації проєктів реконструкції критичної інфраструктури шляхом впровадження кращих процесів і стандартів.

Новини

30 Травня 2023

Зеленський обговорив з BAE Systems локалізацію виробництва в Україні

Японія збільшила імпорт коксівного вугілля до максимуму за п’ять місяців

Зеленський пропонує Південній Кореї спільно виробляти літієві акумулятори

Кабмін підвищив тариф на електроенергію для населення

Ціни на природний газ в Європі продовжують падіння

НБУ прогнозує поступове скорочення рівня безробіття

ФДМУ змінив 142 менеджерів державних підприємств

Укрзалізниця закупить рейки на французький кредит

УГД закупить у Інтерпайпа труби за нижчими цінами

Індія планує збільшити сталеплавильні потужності на 40 млн тонн

Стальканат закінчив минулий рік з прибутком у 325 млн грн

Україна за час війни побудувала більше нових ВЕС ніж Велика Британія

Китайський виробник сортового прокату впевнений, що попит на сталь зростатиме

Минулого року Інтерпайп скоротив виробництво сталі на 39%

Мексиканська Forza Steel запустить свій перший трубний завод у США

Польща закриє кордон для російських і білоруських фур з 1 червня

ВСІ НОВИНИ ⇢