Posco Future M збільшить виробництво матеріалів для акумуляторів

Машинобудівництво Новини
Posco Future M збільшить виробництво матеріалів для акумуляторів

Південнокорейський виробник акумуляторних матеріалів Posco Future M, раніше відомий як Posco Chemical, будує домашнє підприємство з нікель-кобальт-алюмінієвого катоду (NCA) з виробничою потужністю 30 тис т/рік, повідомляє Argus.

Компанія інвестує 392 мільярди південнокорейських вон (299 мільйонів доларів) у будівництво заводу в 4-му загальнопромисловому комплексі Yeongil Bay у місті Пхохан у провінції Північний Кьонсан, повідомила Posco Future M 21 березня. Будівництво розпочнеться в першій половині цього року, а виробництво та продажі розпочнуться з 2025 року. Річна потужність заводу в 30 000 т/рік може постачати близько 300 000 електромобілів (EV) потужністю 60 кВт/год.

Раніше Posco Future M розпочала будівництво окремого заводу з виробництва катодних матеріалів NCMA потужністю 30 тис т/рік на тому ж місці у квітні 2022 року з планами розпочати роботу в 2024 році. Нові інвестиції фірми відповідають 10-річній угоді, підписаній виробником, про постачання вітчизняному виробнику акумуляторів Samsung SDI катодів NCA, які підтримуватимуть виробництво акумуляторів для електромобілів Samsung.

Posco Future M планує продовжувати розширювати замовлення на матеріали NCA після будівництва нового заводу. Виробник також повідомив, що NCA, вироблена на його катодному заводі для акумуляторів Gwangyang, розташованому в південнокорейській провінції Чолла, буде поставлена в 2023-24 роках. Завод має проектну потужність 90 000 т/рік для катодів з високим вмістом нікелю, включаючи нікель-катод-марганцево-алюмінієві (NCMA) і нікель-кобальт-марганцеві катоди, і завершив будівництво в листопаді 2022 року.

24 лютого Posco Future M оголосила про плани змінити свою корпоративну назву з Posco Chemical відповідно до мети Posco Group стати провідною компанією з виробництва екологічно чистих матеріалів майбутнього.

Новини

26 Травня 2023

POSCO завершила будівництво заводу металообробки в Китаї

Ціни на газ у Європі можуть ненадовго впасти нижче нуля, – Bloomberg 

Виробництво морських контейнерів скоротилося до мінімуму за 13 років

Уряд розширив межі території Ізмаїльського морпорту

Україна відновила імпорт е/е зі Словаччини

ОГКХ планує поновити роботу Іршанського ГЗК

Цього року Україна спрямує на першочергове відновлення 3,3 млрд дол

Мексиканський виробник труб Forza Steel будуватиме завод у США

Розблокування портів суттєво поліпшить торговий баланс України - Головко

Україна пропонує знизити стелю цін на російську нафту

Металургійні підприємства Туреччини збільшили імпорт чавуну 

Пальне на АЗС ще трохи подешевшало

Польські залізничники пропонують відправляти з України більше руди, металів та вугілля

Уряд Нової Зеландії профінансує половину витрат на будівництво зеленого метзаводу в країні

Українські дрони вивели з ладу розвідувальний корабель РФ

УЗ отримає від Світового банку 25 млн долл на відбудову

ВСІ НОВИНИ ⇢