ArcelorMittal призупиняє роботу іспанських металопрокатних заводів

Металургія Новини
ArcelorMittal призупиняє роботу іспанських металопрокатних заводів

Компанія ArcelorMittal на шість місяців зупинить частину своїх металопрокатних заводів по всій Іспанії.

Рішення було ухвалено через ремонт доменної печі на меткомбінаті Gijon після березневої пожежі. Зупинено завод Sagunto недалеко від Валенсії, Etxebarri у Країні Басків та Lesaka у Наваррі.

План довелося погодити з місцевими профспілками, які турбувалися через ризик втрати роботи майже для 7 тис. співробітників підприємств. Протягом півроку бездіяльності їм обіцяли виплати у розмірі 90% від місячної зарплати.

Пожежа на меткомбінаті ArcelorMittal Gijon сталася 22 березня. Займання сталося через контакт води з тігелем доменної печі "A" потужністю близько 2,7 млн. т на рік. Саму домну буквально у лютому повернули до ладу після чотиримісячного простою через складну ситуацію на регіональному ринку сталі. Доменна піч "B" потужністю 1,8 млн. т на рік продовжує працювати у штатному режимі.

Через тиждень після пожежі в Іспанії спалахнула піч на заводі ArcelorMittal Dunkirk у Франції. Вогонь вдалося вчасно зупинити, але доменна піч №3 потужністю 1,5 млн т все одно виведена з експлуатації до кінця травня. У грудні 2022 р. на Dunkirk також назавжди зупинили домну №2, чий термін роботи, як уточнили представники компанії, добіг кінця. На підприємстві продовжують працювати ще дві печі сукупною потужністю 3,4 млн. т на рік.

Новини

26 Травня 2023

POSCO завершила будівництво заводу металообробки в Китаї

Ціни на газ у Європі можуть ненадовго впасти нижче нуля, – Bloomberg 

Виробництво морських контейнерів скоротилося до мінімуму за 13 років

Уряд розширив межі території Ізмаїльського морпорту

Україна відновила імпорт е/е зі Словаччини

ОГКХ планує поновити роботу Іршанського ГЗК

Цього року Україна спрямує на першочергове відновлення 3,3 млрд дол

Мексиканський виробник труб Forza Steel будуватиме завод у США

Розблокування портів суттєво поліпшить торговий баланс України - Головко

Україна пропонує знизити стелю цін на російську нафту

Металургійні підприємства Туреччини збільшили імпорт чавуну 

Пальне на АЗС ще трохи подешевшало

Польські залізничники пропонують відправляти з України більше руди, металів та вугілля

Уряд Нової Зеландії профінансує половину витрат на будівництво зеленого метзаводу в країні

Українські дрони вивели з ладу розвідувальний корабель РФ

УЗ отримає від Світового банку 25 млн долл на відбудову

ВСІ НОВИНИ ⇢