Каметсталь отримає можливість щороку економити до 8 млн куб м природного газу

Металургія Новини Теми дня
Каметсталь отримає можливість щороку економити до 8 млн куб м природного газу

На Каметсталі приступили до реалізації інвестиційного проєкту, спрямованого на накопичення коксового газу для його подальшого використання у виробництві. Про це повідомляє пресслужба групи Метінвест.

На майданчику енергосилового цеху підприємства розпочався перший етап робіт з будівництва установки системи накопичення коксового газу в газозбірниках для подальшого його повернення у газову систему комбінату.

В основі проєкту – сучасна технологія збирання надлишкового коксового газу, який виникає у мережі, у м’які резервуари-газгольдери із можливістю надалі використовувати його для потреб підприємства замість природного газу.

Використання м’яких синтетичних газозбірників – новітній підхід до питання накопичення газу. Серед їхніх переваг над металевими, насамперед, – зменшення витрат під час встановлення і покращення умов праці персоналу при подальшому обслуговуванні. Робота газонакопичувального комплексу цілком автоматизована і забезпечена превентивною системою технологічної безпеки.

"Використання установки накопичення коксового газу у перспективі надасть Каметсталі щорічну економію майже 8 мільйонів кубічних метрів високовартісного природного газу. А це можливість стати більш енергонезалежними у межах потреб підприємства для підвищення ефективності виробничих процесів. Також реалізація проєкту дозволить зменшити навантаження на навколишнє середовище", – пояснює провідний інженер з нагляду за будівництвом відділу організації робіт на об’єктах капітального будівництва Олександр Постольник.

До інфраструктури комплексу також увійдуть майданчик обладнання системи стабілізації тиску, на якому, зокрема, будуть встановлені газгольдери, будівля компресорної, вузол збирання конденсату, технологічні мережі тощо.

Зараз на будівельному майданчику спеціалісти-підрядники проводять роботи з підготовки котлованів під фундаменти будівель, естакад та трубопроводів коксового газу.

Новини

6 Червня 2023

АМКР призупинив виробництво сталі

Павлоградвугілля розмістило облігації на 10 млрд грн

Укроборонпром домовився з чеською VOP CZ про спільний ремонт танків

Україна долучилась до програми ЄС із розбудови інфраструктури

Укргідроенерго побудує на місці зруйнованої Каховської ГЕС нову станцію

Австралійська InfraBuild купує три заводи з випуску сортового прокату у США

Міжнародні резерви України оновили максимум за 11 років

У Мінекономіки наголошують на важливості повернення в Україну вимушених переселенців

Підрив Каховської ГЕС не вплинув на ситуацію в енергосистемі

Японський бізнес може утриматись від подальших інвестицій у чилійські рудники

Промисловим підприємствам Кривого Рогу доведеться скоротити споживання води

У травні Запоріжсталь збільшив виплавку на 62%

Outokumpu інвестує у канадський нікель з метою скорочення викидів

У квітні США скоротили імпорт сталі

Європейські сховища газу заповнені на 70%

Окупанти знищили Каховську ГЕС

ВСІ НОВИНИ ⇢