MIGA почало надавати гарантії страхування воєнних ризиків в Україні

Економіка Новини Теми дня
MIGA почало надавати гарантії страхування воєнних ризиків в Україні

Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA) групи Світового банку почало надавати гарантії страхування воєнних ризиків в Україні. Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Це перший подібний проєкт.

"Програма страхування воєнних ризиків для інвестицій в українську економіку від MIGA дасть зелене світло тим бізнесменам, які чекають на можливість розпочати роботу над відновленням нашої країни. Адже саме приватні інвестори стануть основою післявоєнного відновлення України", - зазначила перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки України Юлії Свириденко.

Страхування воєнних ризиків в Україні відбуватиметься з Трастового фонду підтримки реконструкції та економіки України (SURE).

Угоду про збільшення гарантії з 17,1 до 40,85 млн євро між MIGA та німецьким банківським холдингом ProCredit було підписано у присутності першого віцепрем'єр-міністра - міністра економіки України Юлії Свириденко в Лондоні під час проведення Конференції з відновлення України-2023 (URC-2023)".

Збільшення гарантії від MIGA поширюється на інвестиції ProCredit у капітал української дочірньої компанії АТ "ПроКредит Банк" для підтримки українського малого та середнього бізнесу. 

Відповідна програма діятиме до грудня 2025 року.

За словами виконавчого віцепрезидента MIGA Хіроші Матано, малий і середній бізнес отримає доступ до вкрай необхідних обігових коштів. Аграрний сектор отримує фінансування, щоб продовжувати експорт зерна на світові ринки. Крім того, українці зможуть розраховувати на необхідні банківські послуги.

ProCredit Holding AG&Co. KGaA, розташована у Франкфурті-на-Майні (Німеччина), є материнською компанією, орієнтованою на розвиток групи ProCredit, що складається з комерційних банків для малих і середніх підприємств. В Україні компанія володіє фінустановою "ПроКредит Банк".

MIGA створено 1988 року як член групи Світового банку для просування прямих іноземних інвестицій у країни з економікою, що розвивається, допомагаючи знизити ризики обмежень на конвертацію та переказ валюти, порушення контрактів урядами, експропріації, війни та громадянських заворушень.

Від моменту свого створення MIGA надало гарантії майже на $70 млрд у 122 країнах, що розвиваються, на підтримку майже 1000 проєктів.

Новини

30 Вересня 2023

Велика Британія розпочинає новий нафтогазовий проект у Північному морі

У січні-серпні іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 7,1%

Туреччина підвищить ціни на електроенергію для промислових споживачів на 20%

Болгарія використовуватиме російську нафту до кінця жовтня 2024 року

Україна відкриє ще один наземний залізничний коридор для експорту зерна - Кулеба

29 Вересня 2023

Через сім років Україну реально візьмуть у ЄС, якщо темп реформ буде збережено - голова ЄС

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін

Загальні викиди в металургії Китаю зросли на 5,2%

Україна отримає від Швейцарії 110 млн дол на розмінування

Мінекономіки планує відновити економіку після того як повернуться біженці з ЄС 

Франція та Україна уклали низку угод щодо співпраці у галузі ВПК

Україна може стати лідером у зеленій металургії - Соболев

Світове виробництво автомобілів збільшилось на 12%

Автогаз на заправках подорожчав майже на 2 гривні

Індійська KIOCL призупинила роботу на заводі з виробництва окатків

Рудник Ярославського запустив виробництво на шахті ім. Фрунзе

ВСІ НОВИНИ ⇢