УЗ з липня знижує ставки плати за використання напіввагонів на 10%

Економіка Новини Транспорт
УЗ з липня знижує ставки плати за використання напіввагонів на 10%

АТ “Укрзалізниця” з липня 2023 року знижує ставки плати за використання власних піввагонів на 10,3% порівняно з попереднім місяцем — до 1,3 тис. грн/добу. Про це свідчать дані на сайті філії “Центр транспортної логістики” (ЦТЛ) АТ “Укрзалізниця”.

Таким чином, ставки плати за використання напіввагонів у липні будуть на найнижчому рівні із січня поточного року. Ставки плати за використання власних котуновозів залишаються на рівні червня — 450 грн/добу.

За даними ЦТЛ, наступного місяця ставка на зерновоз знизиться до 300 грн/добу, тоді як у червні зерновики платили за використання зерновозів 3,65 тис. грн/добу. Ставка плати для платформи універсальної, переобладнаної та модернізованої платформи типів 915,968, 969 становитиме 4 тис. грн (+2,6% м/м), критого вагона — 1,54 тис. грн (+6,9%). /м.), цементовозу – 500 грн (-16,7% м./м.).

Зазначимо, у червні 2023 року ставка плати за використання власних котуновозів АТ “Укрзалізниця” зросла на 29% порівняно з травнем – до 450 грн/добу. Ставки плати за використання напіввагонів у червні збільшились на 7,4% порівняно з ціною у травні — до 1450 грн/добу.

Новини

17 Липня 2025

Румунія отримала дозвіл на купівлю порту Джурджулешти

Контрабанда патентів і технологій: Жеваго знову у списку фігурантів гучної справи

Енергетичний скандал: державні установи купують струм у компаній підсанкційного олігарха

Військові проти вибухів: імпорт селітри перенаправили в обхід українських портів

Одеський порт переходить на тарифи в євро через синхронізацію з нормами ЄС

Україна збільшила імпорт плоского прокату 

Індія знайде заміну російській нафті – міністр країни

Підвищення податків може зупинити гірничу галузь і залишити без роботи понад 200 тис. українців – Федерація металургів

Ринку вантажних перевезень бракує близько 40000 водіїв – Деркач

На АЗС України подорожчало пальне

Реальне зростання ВВП України сповільнилося до 0,9%

Україна за п’ять місяців скоротила експорт на 5,4% – Держстат

16 Липня 2025

Влада Молдови попередньо схвалила продаж порту Джурджулешти Румунії

Vitol уклав багаторічну металеву угоду: $240 мільйонів за бразильську руду

П’ять держав ЄС незадоволені торговельною угодою з Україною

В українських портах заборонили завозити та розвантажувати добрива на основі аміаку

ВСІ НОВИНИ ⇢