Санкції ЄС є безпідставними: російський олігарх подав позов
Економіка Новини

25 травня 2022 року мільярдер Роман Абрамович подав позов проти санкцій, що ЄС наклав на російських чиновників та низку російських бізнесменів, заморозивши при цьому сотні мільярдів доларів російських активів. Про це повідомляє Reuters із посиланням на обізнане джерело.
Як повідомляє джерело, сьогодні Генеральний суд Європейського Союзу розгляне скаргу.
Адвокати стверджуватимуть, що санкції ЄС є безпідставними і були введені виключно через те, що він є відомим російським бізнесменом.
"На нього не наклали санкції через докази щодо критеріїв: на нього наклали санкції просто тому, що з політичної точки зору найвідоміший російський бізнесмен має бути, навіть якщо це явна помилка", - сказав співрозмовник видання.
У березні 2022 року ЄС описав Абрамовича як “олігарха, який має тісні зв'язки з Володимиром Путіним”, включаючи “привілейований доступ” до глави Кремля та зв'язку, які, за словами ЄС, допомогли йому зберегти свої активи.
Видання також нагадує, що Абрамович, який також має ізраїльське громадянство, був одним із найвпливовіших бізнесменів, які заробили неймовірний статки після розпаду СРСР у 1991 році. Forbes оцінив їх в 9,2 мільярда доларів.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram