Індія знову вводить податок на внутрішній видобуток нафти

Економіка Новини
Індія знову вводить податок на внутрішній видобуток нафти

Уряд Індії знову запровадив податок на надприбуток на внутрішній видобуток сирої нафти під час останнього перегляду схеми оподаткування, повідомляє Argus.

З 15 липня уряд знову запровадив податок у розмірі 1600 рупій за 1 т ($2,66 за барель) на внутрішній видобуток сирої нафти після зниження його до нуля 16 травня. Федеральний уряд переглядає ставки податку на несподіваний прибуток кожні два тижні, але протягом останніх двох місяців тримав податок на нульовому рівні.

Індія знову запровадила податок на надприбуток, хоча намагається збільшити внутрішній видобуток сирої нафти, щоб зменшити свою залежність від імпорту. Податок міг бути підвищений, оскільки світові ціни на сиру нафту зросли через скорочення поставок росією і Саудівською Аравією.

Станом на 4:00 за Гринвічем вересневий контракт на льодовик Brent становив $79,19 за барель, що на 68 ¢/барель менше, ніж 14 липня, коли вартість контракту закінчилася на $1,49 за барель. Але місячна розрахункова ціна Ice Brent зросла з $74,91 за барель 16 травня після скасування податку на нафту. Згідно з даними Міністерства нафти, 14 липня корзина нафти в Індії становила $81,44 за барель порівняно із середніми $74,98 за барель у червні та $74,93 за барель у травні.

Уряд має намір виробляти 25% загального попиту на сиру нафту в Індії всередині країни до 2030 року. Але імпорт становив 88% усього споживання в травні, стабільно з квітня, але зріс із 86,5% у травні 2022 року, свідчать дані Міністерства нафти.

Видобуток нафти й конденсату в Індії за квітень 2022 — березень 2023 фінансового року впав порівняно з роком раніше. Згідно з даними Міністерства нафти, Індія видобула 29,2 млн т (586 тис. барелів на добу) сирої й конденсованої нафти протягом 2022-2023 років, порівняно з 596 тис. барелів на добу в 2021-2022 роках. Країна видобула 591 тис. барелів нафти і конденсату в травні, що на 2% більше, ніж у квітні, але на 2% менше, ніж роком раніше.

Тим часом Індія в своєму останньому перегляді зберегла експортні податки на дизельне й авіаційне паливо на нульовому рівні.

19 квітня Індія скасувала експортні мита на дизельне паливо вперше після введення податкового режиму в липні 2022 року, продовжуючи цю політику досі. Експортні мита на авіаційне паливо скасовані з 4 березня і залишилися на нульовому рівні в останньому перегляді.

Новини

30 Вересня 2023

Велика Британія розпочинає новий нафтогазовий проект у Північному морі

У січні-серпні іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 7,1%

Туреччина підвищить ціни на електроенергію для промислових споживачів на 20%

Болгарія використовуватиме російську нафту до кінця жовтня 2024 року

Україна відкриє ще один наземний залізничний коридор для експорту зерна - Кулеба

29 Вересня 2023

Через сім років Україну реально візьмуть у ЄС, якщо темп реформ буде збережено - голова ЄС

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін

Загальні викиди в металургії Китаю зросли на 5,2%

Україна отримає від Швейцарії 110 млн дол на розмінування

Мінекономіки планує відновити економіку після того як повернуться біженці з ЄС 

Франція та Україна уклали низку угод щодо співпраці у галузі ВПК

Україна може стати лідером у зеленій металургії - Соболев

Світове виробництво автомобілів збільшилось на 12%

Автогаз на заправках подорожчав майже на 2 гривні

Індійська KIOCL призупинила роботу на заводі з виробництва окатків

Рудник Ярославського запустив виробництво на шахті ім. Фрунзе

ВСІ НОВИНИ ⇢