У червні Південна Корея суттєво збільшила імпорт металобрухту

Металургія Новини
У червні Південна Корея суттєво збільшила імпорт металобрухту

Імпорт брухту чорних металів до Південної Кореї в червні зріс до 13-місячного максимуму, оскільки зміцнення економіки країни і житлового будівництва сприяло зростанню настроїв, а місцеві виробники сталі шукали більше брухту в цьому місяці, повідомляє Argus.

Імпорт брухту чорних металів до Південної Кореї в червні склав 441 269 тонн, що на 32% більше в порівнянні з попереднім місяцем і на 12,2% більше в річному обчисленні, свідчать митні дані. Це також найвищий обсяг імпорту з травня 2022 року - 465 281 тонн. Чистий обсяг імпорту брухту чорних металів у першій половині цього року становив 2,1 млн тонн, що на 22% нижче, ніж за аналогічний період 2022 року.

Економіка Південної Кореї зростала швидше, ніж очікувалося, у другому кварталі. Валовий внутрішній продукт країни зріс на 0,6% у квітні-червні і був на 0,9% вищим порівняно з другим кварталом 2022 року.

У другому кварталі також покращилася житлова статистика. За даними Міністерства землі, інфраструктури та транспорту, кількість непроданих будинків у країні на кінець червня становила 66 388, що на 3,6 в.п. менше, ніж у попередньому місяці. Це також стало четвертим місяцем поспіль зниження статистики непроданого житла.

Японія залишається найбільшим експортером брухту чорних металів до Південної Кореї - 315 120 т у червні, що становить приблизно 71% від загального чистого імпорту країни. Це також найвищий показник експорту з Японії з квітня 2022 року - 364 160 т. Чистий імпорт з Японії був вищим на 31% та 44% у місячному та річному обчисленні відповідно. У першій половині цього року Японія експортувала загалом 1,53 млн тонн брухту до Південної Кореї, що на 10 відсотків більше, ніж у минулому році.

США були другим за величиною експортером брухту до Південної Кореї - 48 704 тонн у червні. Хоча це майже вдвічі більше порівняно з низьким травневим показником, це також означає зниження на 60 відсотків у річному обчисленні. У першій половині 2023 року чистий імпорт зі США становив 222 515 тонн, що на 43% менше, ніж у минулому році. Торгові джерела повідомили, що повільне утворення брухту та низькі ціни на брухт змусили експортерів зайняти вичікувальну позицію в квітні і травні.

Новини

22 Вересня 2023

U.S. Steel зупинить останню діючу домну на меткомбінаті Granite City

Експорт конструкційних труб зі США впав на 1,5%

УДП возитиме зерно з Середнього Дунаю до порту Констанца

У II кварталі ВВП України збільшився на 19,5% у порівнянні з минулорічним показником

Перевалка залізної руди у порту Риги за 8 місяців зменшилась на 63%

Нацполіція підозрює посадових осіб Полтавського ГЗК в незаконному використанні корисних копалин

Укренерго заборгувало Гарантованому покупцеві 30 млрд грн

У липні цього року імпорт залізної руди до Туреччини знизився на 12,2%

ArcelorMittal закриє домни на ремонт

Tesla планує збудувати в Індії завод з виробництва акумуляторів

У грудні країни-члени ЄС обговорять членство України в ЄС

Чверть українських видобувних компаній стягуватимуть з рф збитки за шкоду активам

Енергетики відновили роботу пошкодженого ракетною атакою об’єкта

За тиждень бензин на заправках подорожчав на грівню

Індійська JSW Steel продає свої вугільні шахти у США

Дві філіппінські компанії інвестують 2 млрд долл у виробництво нікелю

ВСІ НОВИНИ ⇢