Каметсталь розпочала реконструкцію башти гасіння

Металургія Новини
Каметсталь розпочала реконструкцію башти гасіння

У коксовому цеху комбінату Каметсталь розпочалася реконструкція башти гасіння із відновленням технічних характеристик споруди до проєктних значень. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Башта гасіння висотою 40 метрів побудована в 1988 році в комплексі будівництва коксової батареї КБ-1біс. Призначення башти  - забезпечення процесу мокрого гасіння коксу, який має температуру 1000-1050°, для чого всередині башти встановлено спеціальний зрошувальний пристрій, що подає під високим тиском воду на вагон із коксом. Процес гасіння супроводжується інтенсивним випаровуванням, однак за рахунок складної конструкції конфузорно-дифузорного типу, башта забезпечує утримання шкідливих агресивних речовин та не допускає їх викиду в атмосферу. Але за період тривалої експлуатації у важкому середовищі, навіть міцні залізобетонні конструкції втратили стійкість, що не гарантує безпеку персоналу та ефективність технологічного процесу. Було проведено обстеження башти гасіння, за результатами якого прийняте рішення про проведення реконструкції із відновленням технічних характеристик споруди до проєктних значень. 

Із залученням спеціалізованої організації ТОВ «Укрекспертпроєкт» розроблено низку проєктних рішень, які передбачають спорудження нових залізобетонних стін товщиною 200 мм всередині башти, а захист зовнішніх поверхонь забезпечується торкрет-бетоном. За допомогою 16 тисяч арматурних стрижнів нові конструктиви зв’язуються з існуючими стінами та утворюють суцільну міцну конструкцію.  В такий спосіб буде захищено 100% вертикальної поверхні башти загальною площею більше 3600 квадратних метри.

Для виконання такої масштабної задачі виконавцем робіт обрано підрядну організацію ТОВ "ІТАЛПАЙП", яка вже має успішний досвід виконання аналогічних робіт на інших підприємствах. Роботи було розпочато у червні поточного року. Станом на сьогоднішній день на майданчику задіяно більше 40 фахівців-будівельників підрядника, організовано цілодобове виконання робіт. Слід зазначити, що складна геометрична форма та висотність споруди не дозволяють швидко переставляти опалубку, встановлювати арматурні сітки та заливати бетонну суміш на внутрішні стіни башти. З метою  подолання цих обмежень та підвищення темпів реконструкції, підрядником встановлено спеціальний вантажопідйомний механізм – шахтний підйомник, за допомогою якого  забезпечується доступ будівельників та подача матеріалів по всьому периметру споруди, із швидким переміщенням на наступну дільницю. В такий спосіб вже споруджено більш ніж 400 квадратних метрів поверхні із залізобетону всередині та заторкретовано близько 250 квадратних метрів зовнішніх стін.

Окрім відновлення безпосередньо башти гасіння, буде виконано заміну залізничного шляху гасильного вагону, встановлення нового зрошувального пристрою та колектору подачі води на гасіння. Колектор діаметром 530 мм виконаний з гумових матеріалів, що дозволить збільшити його міжремонтний період до 10 років. 

"Треба відзначити, що реконструкція великих промислових споруд завжди пов’язана із ризиками виникнення непередбачених питань, що вимагають прийняття додаткових проєктних рішень, це не оминуло і наш  будівельний майданчик, але, завдяки злагодженій роботі підрядної організації та служб Каметсталі – фахівців коксового цеху, дирекції з капітального будівництва та інвестицій, інжинірингової служби, проєктно-конструкторського відділу, управління залізничного транспорту та інших, питання, яких не мало, вдається вирішувати без затримок, тому роботи з реконструкції башти гасіння КБ-1біс планується завершити в рамках погодженого графіку проєкту, та вже в цьому році передати об’єкт в експлуатацію", – прокоментував начальник технічного відділу об`єктів капітального будівництва Сергій Ніколаєв.

Новини

30 Вересня 2023

Велика Британія розпочинає новий нафтогазовий проект у Північному морі

У січні-серпні іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 7,1%

Туреччина підвищить ціни на електроенергію для промислових споживачів на 20%

Болгарія використовуватиме російську нафту до кінця жовтня 2024 року

Україна відкриє ще один наземний залізничний коридор для експорту зерна - Кулеба

29 Вересня 2023

Через сім років Україну реально візьмуть у ЄС, якщо темп реформ буде збережено - голова ЄС

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін

Загальні викиди в металургії Китаю зросли на 5,2%

Україна отримає від Швейцарії 110 млн дол на розмінування

Мінекономіки планує відновити економіку після того як повернуться біженці з ЄС 

Франція та Україна уклали низку угод щодо співпраці у галузі ВПК

Україна може стати лідером у зеленій металургії - Соболев

Світове виробництво автомобілів збільшилось на 12%

Автогаз на заправках подорожчав майже на 2 гривні

Індійська KIOCL призупинила роботу на заводі з виробництва окатків

Рудник Ярославського запустив виробництво на шахті ім. Фрунзе

ВСІ НОВИНИ ⇢