Centravis нарощує обсяги виробництва в Ужгороді

Економіка Металургія Новини
Centravis нарощує обсяги виробництва в Ужгороді

ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн” (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., у січні-червні поточного року на своїй філії в Ужгороді (Закарпатська область), що спеціалізується на інструментальних трубах для автомобілів, випустило понад 900 тис. дол. труб або близько 176 тонн. Згідно з прес-релізом компанії, цього обсягу вистачить для комплектації близько 450-600 тис. автомобілів, оскільки в середньому на один автомобіль потрібно 1-2 метри безшовної нержавіючої труби.

При цьому нагадують, що провідні світові автовиробники використовують інструментальні труби для паливних систем. Відсутність швів та додаткових механічних з'єднань у таких трубах сприяє безпечній експлуатації автомобілів.

“Ми вийшли на стабільний обсяг виробництва понад 30 тонн, або 150 тис. метрів труб щомісяця та поступово нарощуємо обороти. Наступна мета – 60 тонн або 300 тис. метрів труб. Поки що вся наша команда працює над тим, щоб Ужгород став одним із світових центрів виробництва інструментальних труб”, — сказав керівник філії “Сентравіс” в Ужгороді Сергій Шадський, яку цитує прес-служба.

У прес-релізі наголошується, що нещодавно "Сентравіс" встановив ще один прокатний стан на виробництві в Ужгороді. Загальна сума інвестицій у нову локацію вже перевищила 50 млн. грн. і компанія планує надалі розвивати цей актив.

Як повідомлялося, загальний обсяг виробництва компанії у січні-червні 2023 року становив 6,73 тис. тонн безшовних нержавіючих труб, або на 5,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

"Сентравіс" заснований у 2000 році, входить до десятки найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Його основні виробничі потужності розташовані у Нікополі (Дніпропетровська обл.), у 2023 році відкрилася філія компанії в Ужгороді.

На підприємстві працює понад 1400 осіб.

Географія постачання компанії перевищує 50 країн світу. В даний час "Сентравіс" має офіси в США, Німеччині, Італії, Швейцарії, Польщі, Об'єднаних Арабських Еміратах. "Сентравіс" співпрацює з Benteler Automotive, Buhlmann Group, Webco - з різними компаніями на різних континентах.

Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ "Нікопольський завод нержавіючих труб", сервісних та торгових компаній ТОВ "Виробничо-комерційне підприємство "ЮВІС". Його акціонерами є члени родини Атанасових. У власності Centravis Ltd. знаходиться 100% акцій ПрАТ "Сентравіс Продакшн Юкрейн".

Новини

28 Вересня 2023

За останні дев'ять місяців Польща отримала 900 тис тонн російського вугілля

На відновлення енергетичної інфраструктури необхідно сотні мільйонів долларів

Туреччина постачатиме газ до Румунії 

Укргазвидобування запустило п’ять нових свердловин

Польща розпочне будівництво першої в країні атомної електростанції

ЄБРР відмовився покращувати прогноз зростання української економіки

Україна назвала умови відмови від позову до СОТ до трьох країн ЄС

Інспектор від Пентагону їде перевірить Україну на корупційні правопорушення

Росія може влаштувати ядерну аварію навіть після деокупації ЗАЕС - Міненерго

Франція планує удвічі скоротити викиди вуглецю до 2030 року

Вільний прохід суден морськими шляхами буде тільки вдосконалюватись - думка

27 Вересня 2023

В Україні з'явиться екологічний податок на захоронення відходів видобувної промисловості

Україна отримає 250 млн дол на спецтехніку для розмінування

Росія постачала до Польщі вугілля попри діюче ембарго з боку ЄС

Попит на експорт української продукції морським шляхом поступово зростає

Liberty Steel зупинила коксові батареї на меткомбінаті в Австралії

ВСІ НОВИНИ ⇢