Відновлення судноплавства на деокупованих територіях у пріоритеті 

Економіка Новини Транспорт
Відновлення судноплавства на деокупованих територіях у пріоритеті 

Зусилля Адміністрації судноплавства зосереджені на розмінуванні водних шляхів і відновленні судноплавства на деокупованих територіях. Про це повідомив голова Адміністрації судноплавства Євгеній Ігнатенко.

Відновлення судноплавства є одним з пріоритетних завдань після деокупації території України. Це сприятиме активізації економічних процесів та відбудові країни в цілому. Результати та подальші заходи обстеження морських та внутрішніх водних шляхів обговорили сьогодні на нараді з європейськими партнерами”, — написав Ігнатенко у Facebook.

Керівник Адміністрації судноплавства нагадав, що через бойові дії та ракетні обстріли на території України, зокрема й на значній частині суднового ходу річки Дніпро наявні небезпечні та вибухові предмети, що загрожують безпеці судноплавства. Залишаються забрудненими вибухонебезпечними предметами водні шляхи, території, акваторії, об’єкти інфраструктури морського та внутрішнього водного транспорту. Кількість та типи вибухонебезпечних предметів, а також площа, яка потребує очищення від них, постійно збільшується.

Крім того, після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС в Дніпро, Південний Буг, морські підхідні канали, в акваторії портів та територіальне море потрапила дуже велика кількість нерозірваних снарядів, боєприпасів та іншої військової техніки.

Ми робимо все, щоб судноплавство було безпечним. З цією метою постійно комунікуємо з ДСНС, Мінвідновлення, МВС, Міноборони та іншими субʼєктами. Нині, спільними зусиллями ДСНС, Адміністрації судноплавства, а також ДП «Укрводшлях» завершено обстеження водних ділянок від Запоріжжя до міста Дніпро, значний обсяг площі ще потребує обстеження. Визначили для себе пріоритетні завдання та відповідні ділянки, які будуть обстежені першочергово”, — заявив Ігнатенко.

Безпекова ситуація в нашій державі та на її морських і внутрішніх водних шляхах є невідʼємною частиною розвитку світової економіки, наголосив він.

Новини

22 Вересня 2023

U.S. Steel зупинить останню діючу домну на меткомбінаті Granite City

Експорт конструкційних труб зі США впав на 1,5%

УДП возитиме зерно з Середнього Дунаю до порту Констанца

У II кварталі ВВП України збільшився на 19,5% у порівнянні з минулорічним показником

Перевалка залізної руди у порту Риги за 8 місяців зменшилась на 63%

Нацполіція підозрює посадових осіб Полтавського ГЗК в незаконному використанні корисних копалин

Укренерго заборгувало Гарантованому покупцеві 30 млрд грн

У липні цього року імпорт залізної руди до Туреччини знизився на 12,2%

ArcelorMittal закриє домни на ремонт

Tesla планує збудувати в Індії завод з виробництва акумуляторів

У грудні країни-члени ЄС обговорять членство України в ЄС

Чверть українських видобувних компаній стягуватимуть з рф збитки за шкоду активам

Енергетики відновили роботу пошкодженого ракетною атакою об’єкта

За тиждень бензин на заправках подорожчав на грівню

Індійська JSW Steel продає свої вугільні шахти у США

Дві філіппінські компанії інвестують 2 млрд долл у виробництво нікелю

ВСІ НОВИНИ ⇢