Німецькі виробники добрив зупиняють роботу

Економіка Новини
Німецькі виробники добрив зупиняють роботу

Німецькі виробники добрив зупиняють роботу, оскільки їхнє виробництво стає нерентабельним через постачання дешевих добрив із Росії, які не підпадають під санкції. Про це пише Bild.

Через відмову від російського газу, який використовується для виробництва добрив, ціни на газ зросли до 40%, а вироблених добрив — до 150%.

На цьому тлі закупівля дешевих російських добрив минулого року зросла вп'ятеро. Також останніми місяцями зростає імпорт російського газу у вигляді сечовини та аміаку.

Про закриття свого аміачного заводу у Людвігсхафені вже заявив хімічний гігант BASF. На черзі ще один виробник.

“Вся промисловість із виробництва добрив у Німеччині працює з великими збитками. Німецькі та європейські виробничі майданчики будуть змушені закритися або, принаймні, значно скоротити виробництво, оскільки Росії буде дозволено безперешкодно затоплювати ринок дешевими добривами”, - заявив міністр економіки та сільського господарства землі Саксонія-Анхальт Свен Шульце.

Він зазначає, що бюджет РФ поповнюється значними коштами з допомогою експорту добрив.

"Якщо Німеччина не хоче фінансувати війну, розв'язану Росією, і тому відмовляється від російського газу, то виникає питання, чому імпорт російського газу у вигляді сечовини та аміаку до Німеччини в останні місяці зміг вирости?", - дивується міністр.

Новини

30 Вересня 2023

Велика Британія розпочинає новий нафтогазовий проект у Північному морі

У січні-серпні іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 7,1%

Туреччина підвищить ціни на електроенергію для промислових споживачів на 20%

Болгарія використовуватиме російську нафту до кінця жовтня 2024 року

Україна відкриє ще один наземний залізничний коридор для експорту зерна - Кулеба

29 Вересня 2023

Через сім років Україну реально візьмуть у ЄС, якщо темп реформ буде збережено - голова ЄС

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін

Загальні викиди в металургії Китаю зросли на 5,2%

Україна отримає від Швейцарії 110 млн дол на розмінування

Мінекономіки планує відновити економіку після того як повернуться біженці з ЄС 

Франція та Україна уклали низку угод щодо співпраці у галузі ВПК

Україна може стати лідером у зеленій металургії - Соболев

Світове виробництво автомобілів збільшилось на 12%

Автогаз на заправках подорожчав майже на 2 гривні

Індійська KIOCL призупинила роботу на заводі з виробництва окатків

Рудник Ярославського запустив виробництво на шахті ім. Фрунзе

ВСІ НОВИНИ ⇢