Метінвест за 1,5 року війни спрямував на потреби армії 2 млрд грн

Економіка Новини
Метінвест за 1,5 року війни спрямував на потреби армії 2 млрд грн

Група «Метінвест» з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України спрямувала на підтримку держави та її громадян майже 4 млрд грн, з яких 2 млрд грн на потреби армії в межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт». Про це йдеться у пресрелізі на сайті компанії.

«Усі 17 років свого існування «Метінвест» інвестував у розвиток виробництва й добробут України. З початку повномасштабної війни перед нами постав ще один, найважливіший виклик – допомогти країні здобути перемогу над ворогом, щоб зберегти її суверенітет і незалежність. Тож усі ці півтора року підприємства компанії стали не тільки свідками, а й активними учасниками боротьби. Ми працюємо для потреб фронту, доставляємо гуманітарну допомогу постраждалим і, попри все, продовжуємо виробляти українську сталь. Усі наші думки, прагнення та дії – для України та заради її мирного майбутнього», – коментує гендиректор компанії Юрій Риженков.

Один із головних напрямків допомоги – виготовлення металовиробів для фронтових потреб. Компанія освоїла технологію виробництва спецсталі для бронепластин та безоплатно за запитом забезпечує пластинами всіх, хто потребує захисту. Зі спецсталі також виготовляють броню для військових машин. Наразі їх отримали 120 БТРів та М-113, а найближчим часом посилять ще 80 броньовиків.

Також виготовляються спецукриття, протитанкові їжаки, шиповані ланцюги, пічки, будматеріали та ін. Компанія налагодила системне постачання на фронт військової техніки й обладнання, зокрема, БПЛА, тепловізори, комунікаційне обладнання, резервне живлення та ін.

Допомога мирному населенню надається в рамках проєкту «Рятуємо життя», до якого долучилось вже понад 250 компаній з усього світу. Підтримку від проєкту отримало вже майже пів мільйона людей у 70 територіальних громадах.

«Рятуємо життя» надає гуманітарну допомогу найвразливішим верствам населення, дбає про фізичне й психологічне відновлення українців, допомагає військовослужбовцям і цивільним з ампутаціями розпочати повноцінне життя, реалізує окремі проєкти для підтримання ментального здоров’я дітей та ін. Також в рамках проєкту надається обладнання, ліки та витратні матеріали лікарням в містах присутності Групи.

Новини

22 Вересня 2023

U.S. Steel зупинить останню діючу домну на меткомбінаті Granite City

Експорт конструкційних труб зі США впав на 1,5%

УДП возитиме зерно з Середнього Дунаю до порту Констанца

У II кварталі ВВП України збільшився на 19,5% у порівнянні з минулорічним показником

Перевалка залізної руди у порту Риги за 8 місяців зменшилась на 63%

Нацполіція підозрює посадових осіб Полтавського ГЗК в незаконному використанні корисних копалин

Укренерго заборгувало Гарантованому покупцеві 30 млрд грн

У липні цього року імпорт залізної руди до Туреччини знизився на 12,2%

ArcelorMittal закриє домни на ремонт

Tesla планує збудувати в Індії завод з виробництва акумуляторів

У грудні країни-члени ЄС обговорять членство України в ЄС

Чверть українських видобувних компаній стягуватимуть з рф збитки за шкоду активам

Енергетики відновили роботу пошкодженого ракетною атакою об’єкта

За тиждень бензин на заправках подорожчав на грівню

Індійська JSW Steel продає свої вугільні шахти у США

Дві філіппінські компанії інвестують 2 млрд долл у виробництво нікелю

ВСІ НОВИНИ ⇢