Американські металурги побоюються наслідків страйку у автопромі

Металургія Новини
Американські металурги побоюються наслідків страйку у автопромі

Можливість і потенційні широкомасштабні проблеми, спричинені страйком профспілки працівників автомобільної промисловості, були темою більшості розмов на найбільшій сталеливарній конференції року в США, повідомляє Argus.

Учасники сталеливарного ринку на саміті SMU Steel Summit в Атланті цього тижня в цілому погодилися з тим, що певний вид страйку профспілки United Auto Workers (UAW) буде спрямований проти частини підприємств Ford, General Motors і Stellantis.

Контракт UAW закінчується 14 вересня, і страйк на будь-якому з автовиробників може додати тисячі тонн сталі на спотовий ринок. Профспілка повинна була проголосувати за дозвіл на страйк сьогодні, а результати будуть оголошені в п'ятницю.

Керуючий директор Wolfe Research Тімна Таннерс заявила 21 серпня в Атланті, що, згідно з аналізом її фірми, короткочасний страйк одного автовиробника коштуватиме попиту на сталь еквівалентно 90 тис коротких тонн на місяць.

Залишається невизначеність щодо того, наскільки широким і тривалим буде страйк автовиробників, оскільки президент UAW Шон Фейн відмовляється обирати одну компанію для страйку, залишаючи відкритою можливість широкого страйку проти всіх трьох найбільших автовиробників США.

Попит з боку автомобільної промисловості залишається одним з найпотужніших драйверів зростання виробництва сталі, оскільки автомобільні компанії намагаються заповнити дилерські парки напередодні можливого страйку.

Сервісні центри повідомляють, що попит загалом залишається стабільним, хоча деякі споживачі переробної промисловості відчувають уповільнення.

Багато хто відзначає, що ринок плоского прокату перенасичений пропозицією, а інтегрований виробник сталі US Steel повідомив, що в першому півріччі на його американських інтегрованих сталеливарних заводах і електродугових печах (ЕДП) було вироблено на 671 000 тис. тонн сталі більше, ніж відвантажено в першому півріччі. Хоча для виробників сталі є нормальним явищем, коли вони виробляють більше сталі, ніж відвантажують, цього року розрив між цими двома показниками в деяких компаніях збільшився.

За той самий період виробник сталі з електродуговими печами Steel Dynamics (SDI) повідомив, що виробив 5,84 млн т на своїх заводах з виробництва плоского і сортового прокату, що на 301 тис. т більше, ніж його зовнішні поставки.

Новини

22 Вересня 2023

U.S. Steel зупинить останню діючу домну на меткомбінаті Granite City

Експорт конструкційних труб зі США впав на 1,5%

УДП возитиме зерно з Середнього Дунаю до порту Констанца

У II кварталі ВВП України збільшився на 19,5% у порівнянні з минулорічним показником

Перевалка залізної руди у порту Риги за 8 місяців зменшилась на 63%

Нацполіція підозрює посадових осіб Полтавського ГЗК в незаконному використанні корисних копалин

Укренерго заборгувало Гарантованому покупцеві 30 млрд грн

У липні цього року імпорт залізної руди до Туреччини знизився на 12,2%

ArcelorMittal закриє домни на ремонт

Tesla планує збудувати в Індії завод з виробництва акумуляторів

У грудні країни-члени ЄС обговорять членство України в ЄС

Чверть українських видобувних компаній стягуватимуть з рф збитки за шкоду активам

Енергетики відновили роботу пошкодженого ракетною атакою об’єкта

За тиждень бензин на заправках подорожчав на грівню

Індійська JSW Steel продає свої вугільні шахти у США

Дві філіппінські компанії інвестують 2 млрд долл у виробництво нікелю

ВСІ НОВИНИ ⇢